Blumbergs otrais rezultatīvākais, “Galatasaray” pārvar FIBA ČL “play-in” barjeru

21/01/2025 21:39
Nokopēts
Roberts Blumbergs

Latvijas basketbolists Roberts Blumbergs un Stambulas “Galatasaray” komanda šovakar savā laukumā FIBA Čempionu līgas “play-in” spēlē ar rezultātu 75:73 uzvarēja Francijas vienību “Saint Quentin”, “play-in” sērijā uzvarot ar 2-1 un garantējot vietu TOP 16 fāzē.

Blumbergs 30 minūtēs un 27 sekundēs laukumā guva 12 punktus (2p. 2/3; 3p. 2/5; s.m. 2/3) un bija otrais rezultatīvākais “Galatasaray” komandā. Latviešu uzbrucējs arī atzīmējās ar piecām atlēkušajām bumbām, divām personiskajām piezīmēm, trīs kļūdām, bloķētu metienu, +/- rādītāju +7 un efektivitātes koeficientu desmit.

24 punktus un sešas atlēkušās bumbas uzvarētājiem sakrāja Vils Kamingss, bet viesiem 20 punktus un sešas atlēkušās bumbas sakrāja Nolans Traore.

Pamatturnīrā tāpat kā iepriekšējā sezonā 32 komandas pirmajā posmā bija sadalītas astoņās apakšgrupās. Grupu uzvarētājas nodrošināja vietu otrajā posmā, bet vēl astoņas komandas tiek noskaidrotas “play-in” kārtā, kurā piedalās otro un trešo vietu grupās ieņēmušās vienības.

“Galatasaray” otrajā posmā jeb TOP 16 fāzē cīnīsies J grupā, kur tās pretinieces būs Spānijas komanda Malagas “Unicaja”, cits Turcijas klubs “Manisa” un Viļņas “Rytas” vienība no Lietuvas. Ceturtdaļfinālā iekļūs grupas divas labākās komandas.

ULEB Eirokauss

Mareka Mejera pārstāvētā Klužas-Napokas U-BT otrdien savā laukumā izcīnīja uzvaru ULEB Eirokausa 16.kārtas spēlē. U-BT ar 94:81  pieveica Ankaras “Turk Telekom”.

Mejeris 12 minūtēs un 28 sekundēs laukumā pa grozu nemeta, taču sakrāja piecas atlēkušās bumbas, četras rezultatīvas piespēles, divas kļūdas, četras piezīmes, izprovocētu pārkāpumu pretiniekam un efektivitātes koeficientu četri.

Rumānijas komandā 31 punktu guva Deniss Sīlijs, bet Zeiviers Simpsons sakrāja 21 punktu, desmit rezultatīvas piespēles un piecas kļūdas. Viesiem par rezultatīvāko ar 20 punktiem kļuva Entonijs Brauns, bet 11-13 punktus sakrāja vēl četri spēlētāji.

Klužas-Napokas basketbolisti ar deviņām uzvarām 16 spēlēs B grupā ieņem piekto vietu. Ankaras klubs ar tādu pašu bilanci ir vietu augstāk.

Komandas ir sadalītas divās grupās pa desmit komandām. “Play-off” sasniedz katras grupas sešas labākās komandas. Pirmās un otrās vietas ieguvējas uzreiz nodrošinās vietu ceturtdaļfinālā, bet pārējās vienības vispirms aizvadīs astotdaļfināla mačus.

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
9.96
5.23
1.31
6
4.4
1.52
1.49
4.5
6.25
4.52
3.91
1.74
1.46
4.41
7.02
6.04
4.83
1.47
1.42
4.81
7.02
1.4
5
7.25
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām