Bobrovskim neveiksmīga debija “Panthers” sastāvā, “Rangers” uzvar 10 vārtu mačā

04/10/2019 08:36

Krievu vārtsargs Sergejs Bobrovskis šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) neveiksmīgi debitēja Floridas “Panthers” rindās regulārajā čempionātā. Viņš ielaida četras ripas zaudējumā ar rezultātu 2:5 (0:1, 1:1, 1:3) pret Tampabejas “Lightning”.

Bobrovskis starpsezonā pameta Kolumbusas “Blue Jackets”, vietu sastāvā atbrīvojot Elvim Merzļikinam. Viņš šajā mačā atvairīja 25 no 29 pretinieku mestajām ripām.

Spēle ilgu laiku bija līdzīga. Pēc pirmā perioda, pateicoties Ņikitas Kučerova vārtiem, rezultāts bija 1:0 par labu “Lightning”, taču otrajā periodā Maiks Hofmans panāca 1:1, bet nedaudz vēlāk Kevins Šatenkirks atkal atguva “Lightning” pārsvaru (2:1).

Trešajā periodā Floridai vēlreiz izdevās atspēlēties, kad precīzs bija Vincents Tročeks (2:2), taču atlikušajās minūtēs pilnībā dominēja Tampabeja, kuras rindās katrs pa vārtu guvumam atzīmējās Ondrejs Palāts (3:2), Pets Marūns (4:2) un Eriks Cernaks (5:2), kurš ripu raidīja tukšos vārtos.

Tikmēr citā spēlē Ņujorkas “Rangers” ar rezultātu 6:4 (1:1, 2:2, 3:1) uzveica Vinipegas “Jets” komandu. Uzvarētāju sastāvā vārtus guva Marks Stāls, Artēmijs Panarins, Džeikobs Truba, Mika Zibanejads, Brets Haudens un Brendans Smits, kamēr “Jets” rindās precīzi bija Marks Šeifele, Kails Konors un Bleiks Vīlers, kuram divi precīzi raidījumi.

Vēl citās spēlēs Karolīnas “Hurricanes” pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 (1:0, 1:3, 1:1, 0:0, 1:1) apspēlēja Monreālas “Canadiens”, Nešvilas “Predators” ar 5:2 (0:0, 1:2, 4:0) guva panākumu pret Minesotas “Wild”, Anaheimas “Ducks” ar 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) uzveica Arizonas “Coyotes”, Kolorādo “Avalanche” ar 5:3 (2:1, 2:2, 1:0) apspēlēja Kalgari “Flames”, bet Dalasas “Stars” ar 1:2 (0:2, 1:0, 0:0) piekāpās Bostonas “Bruins”.