Bobrovskis aizstāv Panarinu: Katram ir tiesības uz savu viedokli

foto: nhl.com

Jau vēstīts par Krievijas hokeja uzbrucēja Artemija Panarina izteikumiem Krievijas presē: Ņujorkas “Rangers” pārstāvis asi kritizējis valsts prezidentu Vladimiru Putinu, kā arī pieskāries reliģijas tēmai. Panarina izteikumi izpelnījušies plašu rezonansi.

Panarina bijušais komandas biedrs Kolumbusas “Blue Jackets” rindās vartsargs , kurš šovasar kļuva par Floridas “Panthers” pārstāvi, atklājis, ka atbalsta savu draugu: “Vietām (par Putinu – red.) es viņam piekrītu. Esmu Artemija draugs, tādēļ atbalstu viņu,” “Sport24” citē hokejistu.

“Uzskatu, ka katram cilvēkam ir tiesības izteikt savu viedokli. Viņš pateica to, ko domā. Neredzu tur neko sliktu. Nevaru komentēt vai tas neietekmēs viņa spēlēšanu Krievijas izlasē. Nezinu kāda bija reakcija uz šo interviju, bet viņš tikai izteica savu viedokli,” turpināja vārtsargs.

“Es tā intervijā neizteiktos, bet Artemijs ir cits cilvēks. Es viņu ļoti labi zinu, un varu teikt, ka viņš to teica no sirds. Cilvēki mēdz pagriezt informāciju, lai tā skan labāk, bet viņš runāja patiesi. Viņš ir atklāts un labs cilvēks,” noslēdza Bobrovskis.

Panarins iepriekš bija izteicies par situāciju Krievijā. “Neteiktu, ka esmu opozicionārs, vienkārši neatbalstu šo režīmu. Iespējams, šobrīd izklausos kā ārzemju aģents. Bet uzskatu, ka cilvēki, kuri noklusē problēmas, ir lielāki ārzemju aģenti, nekā tie, kuri par tām runā. Kopš deviņdesmitajiem gadiem nekas nav mainījies. Ienākumi pieaug, bet arī cenas aug,” skarbs bija 27 gadus vecais spēlētājs.

Jau ziņots, ka Panarins šovasar panāca septiņu gadu vienošanos par 81,5 miljoniem ASV dolāru (72,4 miljoni eiro) ar Ņujorkas “Rangers”. Iepriekšējo sezonu uzbrucējs aizvadīja Kolumbusas “Blue Jackets”, 79 regulārā turnīra spēlēs atzīmējoties ar 28 vārtiem un 59 piespēlēm. Savukārt desmit “play-off” mačos Panarins iemeta vēl piecas ripas pretinieku vārtos un atdeva sešas piespēles.

“Panarina izteikumi var iegriezt Znarokam” – tā ir Krievija

 

 

Panarins: Man ir vieglāk pateikt Putinam, ka viņš ir slikts, nekā atzīt Dieva neesamību

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par