Bobrovskis par Kuzņecova kokaīna skandālu: Viņš taču nelietoja steroīdus

Jevgenijs Kuzņecovs, sportazinas.com
Jevgeņijs Kuzņecovs | Foto: AP

Nacionālās hokeja līgas () kluba Floridas “Panthers” un Krievijas izlases vārtsargs izrādījis atbalstu savam tautietim Jevgeņijam Kuzņecovam no Vašingtonas “Capitals”, kurš nesen tika pieķerts kokaīna lietošanā.

Jau ziņojām, ka Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) par kokaīna lietošanu uz četriem gadiem diskvalificēja Kuzņecovu, kas nozīmē, ka uzbrucējs nevarēs pārstāvēt Krievijas izlasi dažādos starptautiskos turnīros.

Kuzņecovs “iekrita” dopinga kontrolē, kura tika veikta aizvadītā pasaules čempionāta laikā. Tad arī medijos parādījās video, kur hokejists redzams atrodoties kompānijā, kas, visticamāk, lietojusi narkotikas, jo uz galda redzama balta pulverveida viela.

“Piekrītu, ka tā nebija skaista rīcība,” sarunā ar “Match TV” sacīja 30 gadus vecais Bobrovskis. “Bet viņš tomēr neapmānīja hokeja pasauli – viņš nelietoja steroīdus, nelietoja citus preperātus, kas viņam dotu priekšrocības pret citiem spēlētājiem.”

“Domāju, ka šajā situācijā cilvēkam nepieciešama palīdzība, dodot viņam iespēju reabilitēties, jo viņš vienkārši kļūdījās,” turpināja vārtsargs, kurš šaja vasarā pameta Elvja Merzļikina pārstāvēto Kolumbusas “Blue Jackets”, kā brīvais aģents pārejot uz “Panthers”.

Aizliegtās vielas lietošana neietekmēs hokejista karjeru NHL, jo starptautiskajiem lēmumiem nav spēka šaja līgā. “NHL ir citādi noteikumi: ja cilvēks “iekrīt” uz alkohola vai narkotiku lietošanu, viņam dod iespēju. Protams, šis skandāls atstās zīmogu uz viņa vārda, bet ceru, ka viņš turpinās spēlēt. Kuzņecovs ir pozitīvs un patiess cilvēks,” noslēdza Bobrovskis.

NHL hokejists un kokaīns – Kuzņecovs nebija ne pirmais, ne pēdējais…

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par