Bolotņiks iztur sešus raundus un ar TKO zaudē Gvozdikam

07/05/2023 08:46
Nokopēts
Ričards Bolotņiks

Latvijas bokseris Ričards Bolotņiks sestdien Meksikas pilsētā Gvadalaharā ar tehnisko nokautu (TKO) sestajā raundā zaudēja Ukrainas pārstāvim Oleksandram Gvozdikam. Bokseri aizvadīja cīņu pussmagā svara kategorijā, necīnoties par tituliem.

Piektdien notikušajā oficiālajā svēršanās procedūrā abi bokseri svēra 79,29 kilogramus, gan Latvijas, gan Ukrainas pārstāvim iekļaujoties savā svara kategorijā līdz 79,4 kilogramiem. Iepriekšējā cīņa Bolotņikam bija paredzēta 1.aprīlī pret britu Kreigu Ričardsu par starptautiskā čempiona jostu pussmagajā svarā Pasaules Boksa asociācijas (WBA) versijā, taču tā tika atcelta, pretiniekam pamatojot atteikšanos no cīņas ar savainojumu.

Bolotiņika un Ričardsa duelim bija jānotiek jau pagājušā gada novembra beigās, taču arī toreiz cīņa nenotika pretinieka slimības dēļ. 33 gadus vecais Latvijas bokseris karjeras laikā uzvarējis 19 no 27 cīņām, astoņas no tām noslēdzot ar nokautu, kā arī viena cīņa ir beigusies neizšķirti. Bolotņiks pēdējo cīņu aizvadīja 2022.gada aprīlī, kad pieveica horvātu Hrvoji Sepu, sagādājot pretiniekam pirmo zaudējumu profesionāļa karjerā.

36 gadus vecais Gvozdiks profesionālajā boksā ir aizvadījis 20 cīņas, izcīnot 19 uzvaras, no kurām 15 – ar nokautu. Pēc triju gadu pārtraukuma viņš ringā atgriezās februārī, ASV pieveicot meksikāni Hosuē Obando. No 2018. līdz 2019.gadam Gvozdiks bija Pasaules Boksa padomes (WBC) čempions pussmagā svara kategorijā.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām