Bolotņiks par WBA titulu spēkosies Džošua cīņu vakarā

09/02/2023 14:30
Nokopēts
Ričards Bolotņiks

Latvijas bokseris Ričards Bolotņiks 1.aprīlī Londonā cīnīsies par starptautiskā čempiona jostu pussmagajā svarā Pasaules Boksa asociācijas (WBA) versijā, tajā pašā cīņu vakarā ringā atgriežoties arī Entonijam Džošua.

Bolotņiks titulcīņā stāsies pretī britu bokserim Kreigam Ričardsam. Duelim bija jānotiek jau pagājušā gada novembra beigās, taču pretinieka slimības dēļ cīņa nenotika.

32 gadus vecais Bolotņiks karjeras laikā uzvarējis 19 no 26 cīņām, astoņas no tām noslēdzot ar nokautu. 2019.gada  decembrī viņš uzvarēja “MTK Global” rīkotāja “Golden Contract” turnīrā, kas deva divu gadu līgumu par piecām cīņām. “MTK Global” paspārnē ir daudzi pazīstami bokseri. Viņš pēdējo cīņu aizvadīja 2022.gada aprīlī, kad pieveica horvātu Hrvoje Sepu, sagādājot pretiniekam pirmo zaudējumu.

Bolotņika vienaudzis Ričardss profesionālā boksera karjerā aizvadījis 21 cīņu, no kurām 17 izcīnīja uzvaru, trijās zaudēja, bet vienu noslēdza ar neizšķirtu. Viņš pēdējo reizi kāpa ringā pagājušā gada maijā un atzina Džošua Buatsi pārākumu.

Jau ziņots, ka 1.aprīlī tā paša cīņu vakara galvenajā duelī pēc zaudēta revanša pret ukraini Oleksandru Usiku ringā atgriezīsies Džošua, kurš stāsies pretī amerikānim Džermeinam Frenklinam.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām