“Borussia” izgāžas un izstājas Vācijas kausa 1/8 finālā, “Chelsea” zaudē punktus Anglijas premjerlīgā

18/01/2022 23:57
Dortmundes

Vācijas kauss

Vācijas kausā futbolā šodien norisinājās vairākas 1/8 fināla spēles. Vienā no tām pārsteigumu sagādāja Vācijas 2. bundeslīgas vienība “St.Pauli”, kas ar rezultātu 2:1 apspēlēja vienu no Vācijas grandiem Dortmundes “Borussia”.

Jau pirmajā puslaikā “St.Pauli” ieguva divu vārtu pārsvaru, kad ceturtajā minūtē izcēlās uzbrucējs Etjēns Amenjido, bet 40. minūtē bumbu savos vārtos raidīja “Borussia” pussargs Aksels Vitsels. 58. minūtē vienus vārtus “Borussia” atguva Ērlings Hālands, bet turpinājumā Dortmundes futbolistiem neizdevās atspēlēties, izstājoties no Vācijas kausa.

Vēl Vācijas kausā pie panākumiem tika “Hamburger SV” (2:1 pret “Koln”), “Karlsruher SC” (1:0 pret “Munich 1860”) un “Bochum” (3:1 pret “Mainz”).

Anglijas premjerlīga

Šodien Anglijas premjerlīgas vienīgajā mačā Londonas “Chelsea” ar rezultātu 1:1 nospēlēja neizšķirti pret “Brighton” vienību.

Pirmā spēles puslaika 28. minūtē vadībā “Chelsea” izvirzīja Hakims Ziešs. Turpinājumā bumbas kontroles un vārtu gūšanas momentu pārsvars piederēja “Chelsea” futbolistiem, bet vārtu guvumā tas nepārvērtās. Notika pretējais, jo 60. minūtē izlīdzinājumu uz rezultāta tablo panāca “Brighton” futbolists Adams Vebsters, atnesot savai komandai neizšķirtu.