Breidijs oficiāli noslēdz NFL karjeru

01/02/2022 18:18
Nokopēts
Toms Breidijs

Amerikāņu futbola līgas (NFL) superzvaigzne Toms Breidijs pirmdien oficiāli paziņoja par savas profesionālā sportista karjeras beigām.

Pagājušajā nedēļas nogalē izskanēja baumas, ka Breidijs drīzumā varētu noslēgt savu 22 sezonas ilgo NFL karjeru, taču tās ātri vien tika kliedētas, kad Tampabejas “Buccaneers” komanda pirmdien paziņoja, ka Breidija NFL nākotne vēl tiek lemta un norit pārrunas.

Neskatoties uz Tampabejas vienības raisītajām cerībām, ka Breidijs varētu aizvadīt savu 23.sezonu, otrdien 44 gadus vecais sportists vietnē “Instagram” publicēja ierakstu, ka viņš ir nolēmis beigt savu NFL karjeru.

“Es atdevu sevi visu šos 22 gadus, nav nekāda īsākā ceļa pretī veiksmei un panākumiem laukumā vai dzīvē. Man ir ļoti grūti to rakstīt, bet te nu tas ir: es vairs nepiedalīšos sacensībās,” vietnē “Instagram” rakstīja Breidijs. “Es mīlēju savu NFL karjeru, taču tagad ir laiks izmantot manu laiku un enerģiju citām lietām, kurām ir nepieciešama mana uzmanība.” Breidijs NFL karjeras laikā septiņas reizes ir uzvarējis “Super Bowl” mačā, kļūstot par titulētāko sportistu NFL vēsturē.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām