Briedis: Esmu sapratis – lai ko izdarītu, tāpat būšu slikts. Ko vēl jūs no manis gribat?

10/10/2023 19:14
Nokopēts
Mairis Briedis

Latvijas bokseris Mairis Briedis “TV24” raidījumā “Uz līnijas” asi komentējis pārmetumus savā virzienā, kā arī norādījis, ka iebrukuma gadījumā viņš aizsargās Latviju pirmajās rindās.

Iepriekš latvietis nonāca vairākos reputācijas skandālos – vairījās no Krievijas agresijas atklātās nosodīšanas un vainoja medijus naida kurināšanā. Tāpat bokseris pērn startēja 14. Saeimas vēlēšanās kā “Saskaņas” deputāts, savukārt pēc partijas izgāšanās latviešus sauca par mazohistiem, kā arī norādīja, ka “Jaunās Vienotības” uzvaras gadījumā viņš pametīs valstī.

Tikmēr februārī Briedis devās braucienā uz Ukrainu, kur tikās ar Kijivas mēru, bijušo bokseri Vitāliju Kličko, kā arī uzdāvināja elektroģenerātoru vietējai bērnu sporta skolai.

“Ko vēl varu izdarīt, ko vairāk jūs gribat? Kas man vēl jāizdara? Un pat ja to izdarīšu, tāpat būšu slikts, es jau to esmu sapratis. Aizbraucu uz Ukrainu – tāpat nav labi. Ko jūs vēl gribat no manis, come on! Es varu pateikt – ja iebruks Latvijā, ticiet man – es būšu viens no tiem, kas stāvēs priekšā,” emocionāls ir Briedis.

“Nevis tie, kas tagad raksta un domā, caur kuru mežu muks projām. Diemžēl šie d**sēji būs pirmie, kuri aizlaidīsies. Un es būšu tas, kas paliks šeit, jo esmu cīnītājs, un es vienmēr cīnīšos par savu valsti,” uzsver bokseris.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mairis Briedis (@mairisbriedis)

Briedis par došanos uz Ukrainu: Ja mani nošautu, latviešiem būtu prieks

Komentāri

 • Anonymous
  10/10/2023 22:13

  Briedis nezināja kā Latvijā valda jeņķi un negribēja naidu ar tuvāko kaimiņu, bet jeņķu masu mediji no mušas izpūta ziloni un Briedi nokautēja. Faktiski turpina to darīt.

 • Anonymous
  11/10/2023 07:18

  Puisītis apvainojies….. 🤣😅😂

 • Anonymous
  12/10/2023 07:29

  Briedi ievēlēja par vainīgo par to ka viņš atļāvās nepaust savu viedokli publiski kā to pieprasija mēdiji , kāpēc mēdiji nepieprasa komentārus Levitam par Izraēlas aizardzības samērību Gazas sektorā ?

Komentāri ir slēgti

TOP notikumi
1
X
2
8
4.6
1.3
3.3
3.2
2.25
1.22
6.25
12
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām