Briedis: Ja Glovackis būtu džentlmenis, viņš nesistu pa pakausi

Mairis Briedis, Sportazinas.com
Mairis Briedis un Kištofs Glovackis. Foto: worldboxingsuperseries.com

Latviešu vadošais bokseris izteicies, ka viņa pretinieks polis Kšištofs Glovackis ringā neuzvedās kā džentelmenis.

Jau ziņots, ka Briedis ar iespaidīgu nokautu naktī uz svētdienu Pasaules boksa supersērijas pusfināla ietvaros nokautēja poli Glovacki. Otrajā raundā latvietis izpildīja teicamu sitienu kombināciju, kā rezultātā noguldīja Glovacki “uz dēļiem”. Trieciens polim bija pārāk smags, lai viņš spētu atgriezties cīņā, bet Briedis dueli pabeidza trešajā raundā.

“Jūtos kā sapnī, jo līdz galam nevaru aptvert, kā tas  sanāca,” preses konferencē sacīja Briedis. “Laikam, pateicoties manai ģimenei un komandai. Tā ir īsta ģimene, kas atdod sevi visu, un dara to no sirds. Jūtos fantastiski un paldies visai manai komandai. Esam izdarījuši lielu darbu, kuru nevaru aptvert.”

Pirmajā pusfināla cīņā uzvaru ar nokautu guva kubietris Juniers Dortikoss, kurš uzveica amerikāni Endrjū Tabiti. “Par finālu domās mana komanda, taču pagaidām neviens par to nevēlas domāt. Atpūtisimies un paveiksim labu darbu,” sacīja latvietis.

Cīņas laikā Briedis izpildīja sitienu ar elkoni pa Glovacka žokli, bet iepriekš polis Briedim iesita pa pakausi.

“Skatijos un domāju, kāpēc to izdarīju? Biju noliecies, bet ja viņš būtu džentelmenis, viņš nesistu pa pakausi. Sapratu, ka man kaut kas jāatbild un tas bija vienīgais veids, kā viņam tobrīd atbildēt. Īstenībā nesitu stipri un gribēju viņam tikai parādīt, ka tā nevar darīt.”

“Visi man pirms cīņas jautāja – kur es biju? bet trenējos tepat Latvijā un mums bija forša nometne. Pēdējās divas cīņas bija ar traumām, bet tagad tās biju izdziedējis,” sacīja latviešu bokseris.

Briedis pēc cīņas bildināja savu dzīvesbiedri.

“Sāku par to domāt jau labu laiku atpakaļ. Mēs esam oficiāli precējušies zaksā, bet uzskatu, ka pa īstam aprecējies esi tad, kad tas izdarīts baznīcā. Domāju, ka kāzas būs šogad Latvijā.”

Plašāk par cīņas gaitu lasi ŠEIT

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par