Briedis turpinās cīnīties par Supersērijas čempiona titulu – problēmas tiek risinātas

Mairis Briedis, Sportazinas.com
Mairis Briedis un Kištofs Glovackis. Foto: worldboxingsuperseries.com

WBSS boksa Supersērijas turnīrs nonācis strupceļā – tā pirms vairāk kā mēneša ziņoja respektablais boksa portals “The Ring”, vēstot, ka bokseri nav saņēmuši solītos honorārus par iepriekšējām cīņām, bet organizatori nav gatavi investēt papildus līdzekļus turnīra otrajā sezonā.

Izskanējušās baumas par finansiālajām problēmām iepriekš apstiprinājis pirmās sezonas uzvarētājs pirmā smagā svara kategorijā Oleksandrs Usiks, norādot, ka nav saņēmis tik lielu honorāru, par kādu runājusi Supersērijas vadība.

Savukārt Brieža pārstāvis Raimonds Zeps decembrī sarunā ar Sportazinas.com atklāja, ka pret mūsu bokseri visas saistības allaž izpildītas, bet bažām par pusfināliem nevajadzētu būt.

Tomēr atkal jautājumu par finansēm pacēla Brieža nākamais pretinieks Kištofs Glovackis, sarunā ar Sportacentrs.com, norādot, ka nav saņēmis naudu par uzvarēto ceturtdaļfinālu.

Portāls nācis klajā ar jaunu informāciju, norādot, ka Supersērijas otrā sezona, tomēr nav apdraudēta – viss notiks, tikai ar nelielu kavēšanos. Iepriekš paredzēts, ka pusfinālu cīņas notiks februārī vai martā, tomēr tagad ticamāka šo dueļu norisināšanās aprīlī vai maijā. Tiek ziņots, ka precīzaka informācija tiks pavēstīta janvāra beigās.

Kā zināms, Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis savā ceturtdaļfinālā uzvarēja Vācijas pārstāvi Noelu Gevoru, nodrošināt pusfināla dueli pret poli Kištofu Glovacki. Brieža pārstāvji vēlāk ziņoja, ka ļoti ticams, ka abu bokseru cīņa varētu norisināties Rīgā, tomēr konkrētu datumu paziņošana ir organizatoru pienākums.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par