Brukss: Esmu labākais perimetra aizsargs pasaulē

08/09/2023 09:59
Nokopēts
Dilons Brukss

Kanādas izlases basketbolists Dilons Brukss sarunā ar mediju “Sportal.gr” atzinis, ka, viņaprāt, viņš ir labākais perimetra aizsargs visā pasaulē.

Vērts atzīmēt, ka tieši Brukss Pasaules kausa ceturtdaļfinālā pret Slovēniju aizsardzībā darbojās pret Luku Dončiču. Slovēņu superzvaigzne maču noslēdza ar 26 punktiem, realizējot vien astoņus no 20 metienus no spēles, kā arī atdeva piecas rezultatīvas piespēles un izcīnīja četras atlēkušās bumbas.

Jāpiezīmē, ka kanādietis tāpat visas spēles garumā apliecināja savu iegūto reputāciju kā pretiniekiem ļoti kaitinošs spēlētājs, pēc katra iemestā metiena sūtot skūpstus skatītāju virzienā, kā arī ar savu agresīvo aizsardzību piespiežot pretinieku lielāko zvaigzni Dončiču zaudēt savaldību. Brukss gan pats izcēlās negatīvā veidā, ceturtās ceturtdaļas ievadā par pretinieku provocēšanu nopelnot diskvalificējošo piezīmi.

“Man šķiet, ka esmu labākais perimetra aizsargs visā līgā, NBA un pasaulē,” izteicies Brukss. “Jūtu, ka varu ienest spēlēt cita veida aizsardzību gan ar savu IQ, gan arī ar disciplīnu, kas man piemīt, kad esmu laukumā.”

Skandalozais Brukss savu komandu pēc uzvaras sagaida ar boksa cimdiem (VIDEO)

TOP notikumi
1
X
2
4.8
4
1.66
4.6
3.9
1.7
1.41
4.75
7.5
2.8
3.5
2.4
1.38
5
8
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām