Brukss par “Grizzlies”: Var redzēt, ka viņiem tagad nav nekāda pārliecība

22/11/2023 19:35
Nokopēts
Dilons Brukss

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Hjūstonas “Rockets” spēlētājs Dilons Brukss dalījies iespaidos pirms gaidāmā dueļa pret savu bijušo klubu Memfisas “Grizzlies”.

Skandalozais Brukss pēc sešām sezonām “Grizzlies” sastāvā, neskatoties uz to, ka kanādietis bija viens no komandas svarīgākajiem spēlētājiem un tika uzskatīts par komandas “sirdi un dvēseli”, aizvadītajā vasarā Memfisu pameta. Ziemeļamerikas mediji gan vēstīja, ka iniciatīva par sadarbības neturpināšanu bija nākusi no “Grizzlies” puses, jo 27 gadus vecais Brukss izcēlās ar negatīvām darbībām gan laukumā, gan ārpus tā.

Brukss galu galā kā brīvais aģents pievienojās “Rockets” un jauno sezonu iesācis produktīvi, 12 spēlēs izceļoties ar vidēji 13,9 punktiem, grozam uzbrūkot ar karjeras labāko precizitāti (50,8%). Gaidāmajā naktī Brukss aizvadīs pirmo spēli pret savu bijušo komandu.

“Tā ir kā bijusī draudzene – tu nezini, cik viņa ir laba, kamēr viņa vairs ar tevi nav kopā,” “Grizzlies” sezonu bez sevis sastāvā raksturoja pats Brukss. “Es neuztraucos par pagātni, es tagad veidoju nākotni ar šiem čaļiem Hjūstonā. Būšu šeit vēl trīs gadus un, cerams, pēc tām vēl dažus. Gribu, lai “Rockets” atgriežas izslēgšanas spēlēs un ir viena no līgas labākajām komandām.”

“Var redzēt, ka viņiem tagad nav nekāda pārliecība,” skarbs pret Memfisu bija Brukss, salīdzinot savas bijušās komandas situāciju ar savu pašreizējo klubu. “Mums ir identitāte. Ar katru spēli mēs to pierādām vēl vairāk. Tieši to es vēlos – gribu, lai katrs spēlētājs dotos laukumā un spēlētu savu labāko basketbolu.”

Viena no pēdējo gadu pastarītēm “Rockets” sezonu iesākusi samērā labi, ar bilanci 6-6 ieņemot astoto vietu Rietumu konferencē, kamēr “Grizzlies” ar trīs uzvarām 13 spēlēs atrodas 13. pozīcijā.

 

TOP notikumi
1
X
2
4.8
4
1.66
4.6
3.9
1.7
1.41
4.75
7.5
2.8
3.5
2.4
1.38
5
8
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām