Brukss par Lebronu: Man vienalga par viņu, jo viņš ir vecs

20/04/2023 11:26
Nokopēts
Dilons Brukss un Lebrons Džeimss

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Memfisas “Grizzlies” spēlētājs Dilons Brukss pēc aizvadītās spēles pret Losandželosas “Lakers” sniedzis savus komentārus par domstarpībām ar pretinieku zvaigzni Lebronu Džeimsu.

Jau vēstīts, ka “Grizzlies” bez Dža Moranta ar rezultātu 103:93 apspēlēja Losandželosas “Lakers”, sērijā panākot neizšķirtu 1-1.  28 punkti un 12 bumbas zem groziem bija Džeimsa rēķinā, bet Brukss atzīmējās ar 12 gūtajiem punktiem.

Spēles laikā Džeimss realizēja metienu pār Bruksam un starp abiem spēlētājiem sākās skarbāka vārdu apmaiņa. Mača turpinājumā Džeimss turpināja apzināti sarunāties ar Bruksu. “Man vienalga par viņu, jo viņš ir vecs,” par šo incidentu izteicās Brukss. “Necienu nevienu, kamēr viņi neatnāk un neiemet 40 punktus.”

“Darīju viņam zināmu, ka viņš nevar mani apspēlēt viens pret viens. Viņš tiešām to nevar. Paskatieties spēli, viņš līdz tam momentam neko pret mani nevarēja izdarīt,” atzina “Grizzlies” basketbolists. “Laukumā man neinteresē, kas ir pretinieks, jo visi ir vienkārši basketbola spēlētāji.”

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām