Bukartam divi vārti komandas zaudējumā (VIDEO)

22/12/2017 22:32
Roberts Bukarts HK

Latvijas izlases hokejistu Roberta Bukarta un Ralfa Freiberga pārstāvētā Zlīnas “Aukro Berani”, šovakar Čehijas spēcīgākas līgas mačā, savās mājās ar rezultātu 2:4 piekāpās Litvīnovas “Verva” hokejistiem.

Roberts Bukarts savas komandas labā guva abus vārtus. Pirmo reizi Bukarts šajā mačā ar precīzu metienu izcēlās 26.minūtē, tobrīd panākot 1:3, bet vēlreiz viņa raidījums bija trāpīgs 34.minūtē, kas mājiniekiem ļāva rezultāta starpību samazināt līdz minimumam. No zaudējuma “Aukro Berani” hokejistiem izglābties gan neizdevās.

Roberts Bukarts uz ledus aizvadīja 24:12 minūtes, izdarīja septiņus metienus pa pretinieku vārtiem, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficentu. Kopumā latviešu uzbrucējs šajā sezonā ir guvis 13 vārtus un izdarījis 16 rezultatīvas piespēles.

Ralfs Freibergs šoreiz palika bez rezultivitātes punktiem, aizvadot laukumā 26:00 minūtes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem, spēli noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficentu +1.

Savukārt, Andra Džeriņa un  Oskara Cibuļska pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield” mājas spēlē ar rezultātu 2:5 (1:2, 1:0, 0:3)  HK “Olomouc” komandai.

Centra uzbrucējs Džeriņs nospēlēja 17:02 minūtes, uzvarot 37% iemetienu, izdarot divus metienus pa pretinieku vārtiem, bet maču viņš noslēdza ar negatīvu lietderības koeficentu -1.

Oskars Cibuļskis laukumā aizvadīja 20:31 minūtes, kuru laikā spēja raidīt divus metienus pa pretinieku komandas vārtiem. Cibuļskis maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficentu.