Bukarts gūst vārtus un palīdz “Vitkovice Ridera” svinēt uzvaru Čehijā

02/02/2020 20:47
Roberts Bukarts

Čehijas hokeja ekstralīgā mačus aizvadīja Roberta Bukarta, Gunta Galviņa, Oskara Cibuļska un Ralfa Freiberga pārstāvētās komandas.

Bukarta Ostravas “Vitkovice Ridera” mājās ar 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) pārspēja Kladno “Rytiri” komandu.

Uzbrucējs šajā mačā laukumā pavadīja 19 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā guva komandas trešos vārtus, izpildīja divus metienus, bloķēja vienu metienu un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Citā mačā aizsarga Galviņa Tršiņecas “Ocelari” viesos ar 3:2 (3:2, 0:0, 0:0) pārspēja Litvinovas “Verva” hokejistus.

Galviņš uz ledus atradās 19 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar vienu metienu pa vārtiem, vienu noraidījumu un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr aizsarga Oskara Cibuļska Hradeckrāloves “Mountfield” mājās ar 3:4 (1:1, 1:1, 1:2) piekāpās Pardubices “Dynamo”.

Cibuļskis laukumā pavadīja 20 minūtes un divas sekundes, kuru laikā izpildīja trīs metienu pa pretinieku vārtiem un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -3.

Savukārt aizsarga Ralfa Freiberga Zlīnas “PSG Berani” ar 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) pārspēja Plzeņas “Škoda”.

Freibergs uz ledus atradās 19 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā bloķēja divus metienu, izpildīja vienu spēka paņēmienu un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Drošu panākumu izcīnīja arī uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav”, kas savu līdzjutēju priekšā ar 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) guva virsroku pār Liberecas “Bily Tygry”. Bičevskis šajā duelī uzvarēja deviņos no 19 iemetieniem.

Vācija

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis svētdien neglāba Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” komandu no zaudējuma Vācijas augstākās līgas (DEL) spēlē.

Brēmerhāfenes hokejisti mājās ar rezultātu 3:4 (0:1, 2:0, 1:2, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Manheimas “Adler” komandai.

Gudļevskis šajā mačā atvairīja 29 no 32 pretinieku metieniem, bet “bullīšos” ielaida trīs no piecām ripām.

Turpretī uzvaru pēcspēles metienos svinēja Rihards Bukarts un Diseldorfas EG, kas mājās ar 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0) pārspēja Volfsburgas “Grizzly”.

Bukarts uz ledus pavadīja 14 minūtes un 21 sekundi, piecas reizes meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.