Bukarts precīzs Čehijā, Balinskis nospēlē gandrīz 21 minūti

05/12/2021 20:23
Roberts Bukarts

Latvijas uzbrucējs Roberts Bukarts svētdien Čehijas hokeja ekstralīgas mačā guva vārtus, taču viņa pārstāvētā Vītkovices “Ridera” cieta neveiksmi pagarinājumā. Vītkovices vienība izbraukumā ar rezultātu 3:4 (2:0, 0:2, 1:1, 0:1) piekāpās Liberecas “Bili Tygri”.

Bukarts vārtus guva spēles 58.minūtē. Uzbrucējs uz ledus pavadītajās 17 minūtēs un 11 sekundēs trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem un sakrāja lietderības koeficientu +1. Tikmēr aizsargs Guntis Galviņš laukumā bija vien divas minūtes un 36 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu spēka paņēmienu.

Citā spēlē uzbrucēju Patrika Zabusova un Roberta Mamčica pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani” mājas spēlē ar rezultātu 1:4 (0:1, 0:2, 1:1) zaudēja Pardubices “Dynamo”. Zabusovs uz ledus bija 19 minūtes un desmit sekundes, četras minūtes un 50 sekundes no tām spēlējot vairākumā. Latvijas uzbrucējs divas reizes meta pa pretinieku vārtiem un sakrāja neitrālu lietderības koeficientu. Mamčics laukumā bija 22 minūtes un 59 sekundes, no kurām četras minūtes un 52 sekundes spēlēja vairākumā, bet minūti un 29 sekundes pavadīja mazākumā. Viņš arī izdarīja divus spēka paņēmienus, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem un bloķēja vienu pretinieku metienu, taču sakrāja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr aizsarga Uvja Balinska Litvīnovas “Verva” izbraukumā ar rezultātu 3:2 (2:1, 0:0, 1:1) pārspēja Karlovi Vari “Energie”. Balinskis uz laukuma bija 20 minūtes un 53 sekundes, no kurām sešas minūtes un 19 sekundes spēlēja mazākumā, bet minūti un deviņas sekundes vairākumā. Laukumā pavadītajā laikā viņš bloķēja divus pretinieku metienus, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem un sakrāja lietderības koeficientu +1.

Savukārt uzbrucēja Māra Bičevska “Mlada Boleslav” mājas spēlē ar 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) atzina Tršinecas “Ocelari” pārākumu. Latvijas uzbrucējs uz ledus bija 15 minūtes un deviņas sekundes, no kurām divas minūtes un 29 sekundes spēlēja mazākumā. Laukumā pavadītajā laikā viņš pielietoja vienu spēka paņēmienu, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja deviņos no 19 iemetieniem un sakrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Vēl aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvētā Česke Budejovices “Motor” izbraukumā ar 2:3 (0:2, 2:0, 0:0, 0;1) piekāpās pagarinājumā Hradeckrālovas “Mountfield”. Bindulis laukumā bija 15 minūtes un 43 sekundes, no kurām trīs minūtes un 43 sekundes spēlēja mazākumā, un sakrāja negatīvu lietderības koeficientu -1. Svētdien nespēlēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Pilzenes “Škoda”.

Turnīra tabulas kopvērtējumā “Škoda” ar 50 punktiem 29 spēlēs ierindojas ceturtajā vietā, vietu zemāk ar 44 izcīnītiem punktiem 28 spēlēs ir “Mlada Boleslav”, bet septītajā vietā ar 42 punktiem 28 mačos ierindojas “Ridera”. “Motor” ar 38 punktiem 27 spēlēs ieņem desmito vietu, “Verva” atrodas vienu pozīciju zemāk arī ar izcīnītiem 37 punktiem, bet 28 mačos. Pēdējo vietu turnīra tabulā ieņem “PSG Berani”, kas aizvadītās 28 spēlēs izcīnīja 16 punktus.