Bukarts turpina sekmēt savas komandas uzvaras Čehijas ekstralīgā

26/11/2021 21:41
Roberts Bukarts

Latvijas uzbrucējs Roberts Bukarts piektdien Ostravā guva vārtus un vienreiz rezultatīvi piespēlēja, bet viņa un aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Vītkovices “Ridera” svinēja uzvaru Čehijas hokeja ekstralīgas spēlē. Vītkovices “Ridera” mājās ar 3:2 (0:0, 2:0, 1:2) pārspēja Brno “Kometa”.

Bukarts pēc spēlētām 29 minūtēm atklāja rezultātu, kā arī vairākumā piespēlēja Dominikam Lakatošam otro vārtu guvumā 40 sekundes pirms otrā pārtraukuma. Bukarts spēlēja 15 minūtes un 50 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem un iekrāja +/- rādītāju +1. Divās pēdējās spēlēs viņš ir sakrājis piecus (2+3) rezultativitātes punktus. Galviņš 19 minūtēs un 52 sekundēs laukumā vienreiz meta pa vārtiem un nopelnīja +/- rādītāju -1.

Uzvaru svinēja aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Litvīnovas “Verva”, kas savās mājās ar 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) apspēlēja aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvēto Česke Budejovices “Motor”. “Mlada Boleslav” ar uzbrucēju Māri Bičevski sastāvā viesos ar 0:3 (0:0, 0:0, 0:3) piekāpās “Karlovy Vary”. Vēl vienā mačā viesos Pilzenes “Škoda” ar Mārtiņu Dzierkalu sastāvā ar 2:4 (1:1, 1:2, 0:1) zaudēja “Liberec”.

Ceturtā turnīra tabulā ar 41 punktu 26 spēlēs ir “Škoda”, 41 punkts 25 mačos un piektā vieta ir “Mlada Boleslav”, bet ar 37 punktiem 25 spēlēs sestā ir Česke Budejovices “Motor”. “Ridera” atrodas astotajā vietā ar 35 punktiem 24 spēlēs, bet 11.vietu ar 34 izcīnītiem punktiem 24 spēlēs ieņem “Verva”. Aizsarga Roberta Mamčica un uzbrucēja Patrika Zabusova pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani” ar 13 punktiem 24 spēlēs ieņem pēdējo vietu līgā. Ekstralīgā spēlē 15 komandas.