Buliņa pasaules junioru čempionātā vasaras biatlonā iegūst otro vietu supersprintā

26/08/2021 17:18

Latvijas pārstāve Sanita Buliņa ceturtdien pasaules čempionātā vasaras biatlonā Čehijā izcīnīja otro vietu 7,5 kilometru supersprintā junioru konkurencē. Buliņa četrās šautuvēs kļūdījās sešreiz, uzvarētājai no Krievijas Biatlonistu savienības (SBR) zaudējot 6,3 sekundes. Uzvarētāja ugunslīnijā kļūdījās par reizi mazāk.

Trešo vietu ar piecām kļūdām šautuvē ieņēma mājiniece Tereza Vobornikova, kura no Bulānes atpalika par septiņām sekundēm. Sanitas māsa Sandra 30 finālistu pulkā ar astoņām kļūdām šautuvē ieņēma 14.vietu, no uzvarētājas atpaliekot minūti un 24,9 sekundes.

Pirms finālsacensībām notika 4,5 kilometru kvalifikācija ar divām ugunslīnijām. Arī tajā ar trim kļūdām 14.vietā finišēja Sandra, bet trīs vietas zemāk ar piecām kļūdām šaušanā bija Sanita, no labāko rezultātu uzrādījušās Vobornikovas, kura vienreiz kļūdījās pirmajā šautuvē, atpaliekot par attiecīgi 49,2 un 58,3 sekundēm.

Kvalifikācijā startēja 48 sportistes. Ceturtdien norisināsies arī supersprinta sacensības junioriem, Latviju tajās pārstāvot Renāram Birkentālam, Rūdim Balodim un Kirilam Matjuhinam. Pasaules čempionātā sacensības notiks līdz svētdienai.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mairis Briedis
16/10/2021 07:10

Tā diena ir klāt – Briedis cīņā pret Mannu lūkos nosargāt IBF čempiona jostu

Latvijas bokseris Mairis Briedis šodien cīņā pret Vācijas pārstāvi Arturu Mannu lūkos aizstāvēt sev piederošo Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu pirmajā smagajā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem). Cīņu vakars…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…