Buļs neizslēdz iespēju “Rīgas Zeļļiem” piesaistīt 3×3 basketbola zvaigzni Miezi

03/05/2024 18:06
Nokopēts
Nauris Miezis

Latvijas basketbola kluba “Rīgas Zeļļi” prezidents Edgars Buļs podkāstā “Fleksis” komentēja 3×3 izlases spēlētāja Naura Mieža potenciālo piesaistīšanu komandai.

Iepriekš jau vēstīts, ka 3×3 basketbola zvaigzne Miezis aprīlī palīdzēja Latvijas izlasei kvalificēties Parīzes olimpiskajām spēlēm. Neilgi pēc šī turnīra Mieža vārds parādījās “Rīgas Zeļļu” pieteikumā Latvijas basketbola līgas “play-off” izcīņā. Pats Miezis nesen intervijā izteicās, ka viņš vēlētos atgriezties klasiskajā basketbolā, kā arī “Rīgas Zeļļu” komanda šosezon bija izrādījusi interesi par spēlētāja piesaistīšanu.

Miezis: Ilgojos pēc pieci pret pieci basketbola, šausmīgi gribu atgriezties

“Zeļļu” prezidents Buļs šo izskanējušo informāciju apstiprināja. “Varētu!” par vēlmi “Zeļļu” sastāvā nākamgad redzēt Miezi teica Buļs. “Mēs Nauri gribējām šogad piesaistīt ne tikai tāpēc, ka tas varētu būt kā PR gājiens, bet man pašam – varbūt arī citiem sporta industrijā esošajiem – interesētu, kā viens no labākajiem 3×3 basketbolistiem pasaulē izskatītos pieci pret basketbolā, ir dažādas teorijas par to. Bet mums šosezon patiešām vajadzēja vēl vienu aizsargu, spēles veidotāju.”

“Kad Toms [Skuja] un Juris [Vītols] spēlē labi, viss ir kārtībā, taču mums sezonas laikā vienubrīd bija neliela krīze, [Aizejam] Osbornam nācās spēlēt pa pirmo numuru, bet ar to pazuda viņa enerģija uzbrukumu noslēgšanā, kas ir viņa galvenais uzdevums. Tad es arī treneriem piedāvāju – varbūt paņemam Nauri? Viņš rāvās un gribēja spēlēt, tāpat tas būtu vēl viens pieredzējis džeks rezervē. Šoreiz gan neizdevās [Miezi piesaistīt], jo es arī saprotu 3×3 izlases galveno treneri Raimondu Feldmani, kuram ir svarīgi aizstāvēt olimpiskā čempiona titulu. Jāsaprot, ka Latvijas izlases dalība olimpiskajās spēlēs šobrīd ir mazliet svarīgāka par “Rīgas Zeļļiem” – lai man piedod mana organizācija, bet Olimpiāde ir reizi četros gados.”

“Bet kā būs nākamgad? Skatīsimies, kā mums komanda komplektēsies. Ja būs sajūta, ka mums vajag pirmo vai otro numuru, kurš var iemest un nebaidās no izšķirošajiem metieniem, tad kāpēc lai Nauris Miezis nākamgad neuzspēlētu “Rīgas Zeļļos”? Bet vispirms lai viņam un izlasei veicās Parīzes olimpiskajās spēlēs,” atzina Buļs.

“Rīgas Zeļļi” pieteikumā iekļauj 3×3 izlases zvaigzni Miezi

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.1
13.6
27.21
1.27
7.03
10.94
6.82
5.77
1.43
1.63
4.92
4.92
2.75
3.1
2.3
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām