Buncis izsaka pārmetumus valdībai: Komunikācija par skatītāju ielaišanu tika uzsākta jau divus mēnešus pirms PČ…

09/06/2021 10:47

Latvijas hokeja federācijas (LHF) valdes loceklis un pasaules čempionāta orgkomitejas vadītājs Edgars Buncis paudis, ka no Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) un sporta mārketinga kompānijas “Infront” esot saņemtas labas atsauksmes par aizvadīto pasaules čempionātu, kas risinājās Latvijas galvaspilsētā Rīgā, kā arī pārmeta Latvijas valdības lēno lēmumu pieņemšanu.

“Man jāsaka, ka gan IIHF, gan “Infron izteica ļoti atzinīgus vārdus un par atsevišķām detaļām tika teikts, ka tas bija labākais čempionāts pēdējo 15 gadu laikā,” Buncis atklāja Latvijas Televīzijai. “Varbūt tā bija tikai pieklājība no viņu puses un varbūt saņēmām atzinību nedaudz lielāku nekā bijām pelnījuši, bet tajā pašā laikā galvenais vērtētājs ir komandas un spēlētāji, no kuriem nedzirdējām nevienu sliktu vārdu.”

“Komandas bija pārsteigtas, ka tik īsā laikā un apstākļos šo [noorganizēt PČ esošajos apstākļos] bija iespējams izdarīt,” turpināja Buncis, kurš atklāja, ka Siguldā un Jūrmalā tika nodrošināta “slēgta vide” izlasēm, kur to personāls un spēlētāji varēja aiziet pastaigāt un pabūt svaigā gaisā, lai atpūstos no nemitīgās viesnīcas vides. “Domāju, ka, emocionāli saprotot, kā ir dzīvot šādos apstākļos, komandām malks svaiga gaisa bija svarīgs.”

Jau ziņots, ka čempionāta spēles skatītāji varēja apmeklēt tikai, sākot ar 1. jūniju jeb grupu turnīra pēdējo kārtu. “Būtiskākais jautājums bija par to, kāpēc tik ilgi bija jāgaida līdz lēmumam par klātienes skatītājiem? Kāpēc šo lēmumu nevarēja pieņemt ātrāk? No mūsu puses tas bija lielākais pārmetums Latvijas pārstāvjiem. Komunikāciju ar valdību uzsākām jau divus mēnešus iepriekš…”

Valdības lēnais lēmumu pieņemšanas ātrums liedza skatītājiem apmeklēt lielāko daļu maču. Tāpat IIHF biļešu izcenojums uz atlikušajām spēlēm bija salīdzinoši liels, kas rezultējās ar ļoti mazu līdzjutēju apmeklējumu.

Kā IIHF un politiķi “piekāsa” hokeja fanus + Latvijas simboliskā izlase

Pieslēgties

Dienas fokusā

Artis Ate
17/09/2021 09:48

“VEF Rīga” kapteinis Ate: Iepriekšējā sezonā atmosfēra ģērbtuvē bija fantastiska, arī šogad uz to strādāsim

Latvijas basketbola kluba “VEF Rīga” kapteinis Artis Ate sarunā ar “Sportazinas.com” dalījies ar pirmajiem iespaidiem par gaidāmās sezonas komandas sastāvu, atskatījies uz pārbaudes spēļu rezultātiem, kā arī atklājis sezonas mērķus….