“Būsim godīgi, neviens šo līgumu neiemainīs” – Kolumbusas ĢM apstiprina Merzļikina palikšanu

20/06/2024 18:39
Nokopēts
Elvis Merzļikins

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” ģenerālmenedžeris Dons Vodels portālam “The Athletic” atklājis, ka latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins paliks komandā arī turpmāk.

Jau vēstīts, ka “Blue Jackets”, kura pēc Jarmo Kekalainena atlaišanas šī gada februārī bija bez ģenerālmenedžera, šajā amatā nozīmēja Vodelu, kurš iepriekš identiskus pienākumus pildīja Karolīnas “Hurricanes”. Kā viens no viņa svarīgākajiem uzdevumiem tika minēts pieņemt lēmumu par Merzļikina nākotni Kolumbusā, jo pēdējās divās sezonās latvieša sniegums, līdzīgi kā komandai, nav bijis līmenī, kā arī pats vārtsargs šosezon pieprasīja aizmainīšanu.

Situāciju gan pamatīgi apgrūtināja Merzļikina līgums, kas ar vidējo algu 5,4 miljoni dolāru ir spēkā līdz 2027. gadam. To kā argumentu, kā arī vēlmi izrādīt uzticību, Merzļikina palikšanai “Blue Jackets” sastāvā minējis komandas ĢM. “Būsim godīgi, neviens šo līgumu neiemainīs. Neviens,” teica Vodels. “Tad ir jautājums, kāpēc neizpirkt līgumu? Jo tā būtu sešus gadus ilga līguma izpirkšana, un jau trešajā, ceturtajā, piektajā vai sestajā gadā tev vajadzēs brīvu vietu algu griestos. Tāpēc šīs divas opcijas tiek izslēgtas.”

Vodels norādīja, ka viņš vēlas dot Merzļikinam iespēju, lai viņš apliecinātu sevi kā pirmais vārtsargs. “Mēs palīdzēsim visos veidos veidos, lai to panāktu. Nevēlos šeit ierasties un sākt kritizēt iepriekš notikušo, jo nezinu, kāds tam bija iemesls,” sacīja “Blue Jackets” ĢM. “Mana pieeja ir šāda – mums šajā [palīdzībā Merzļikinam] ir jāiegulda viss laiks un pūles, lai dienas beigās varētu teikt, ka darījām visu iespējamo. Iespējami divi iznākumi – mums izdosies vai mēs kļūdīsimies. Ja mums izdosies, tad vienkārši jādodas uz priekšu, bet, ja mēs kļūdīsimies, tad kaut kas būs jādomā. Ir viegli teikt, ka jādara šis vai tas [aizmainīt vai izpirkt līgumu], taču tās nav opcijas.”

“Blue Jackets” ĢM: Mans darbs ir palīdzēt Merzļikinam atgriezties viņa līmenī

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām