Ovečkins turpina pārrakstīt vēsturi, “Golden Knights” atkal zaudē (VIDEO)

31/03/2019 08:39

Ceturto uzvaru pēc kārtas Nacionālajā hokeja līgā (NHL) izcīnījusi pērnā gada čempione Vašingtonas “Capitals”, kas izbraukumā ar 6:3 uzveica līgas līdervienību Tampabejas “Lightining”, bet piekto zaudējumu pēc kārtas piedzīvojusi Lasvegasas “Golden Knights”, kas ar 3:4 papildlaikā atzina Sanhosē “Sharks” pārākumu.

“Capitals” pamatus uzvarai ielika jau pirmajā periodā, kurā guva trīs bezatbildes vārtus. Uzvarētājiem ar diviem vārtiem izcēlās gan Aleksandrs Ovečkins, gan Tīdžejs Ošī.

Jāatzīmē, ka Ovečkinam tā bija astotā 50 vai vairāk vārtu sezonu NHL karjerā. Vairāk ir tikai leģendārajam Veinam Greckim un Maikam Bossi, kuri to paveikuši deviņas reizes.

Savukārt “Golden Knights” vienība izbraukumā atzina “Sharks” pārspēku, izšķirošos vārtus ielaižot jau papildlaika 22. sekundē. Viesi rezultātu atklāja jau spēles ceturtajā minūtē, bet vēlāk komanda izturēja trīs mazākumus.

Ar uzvaras vārtiem šoreiz izcēlās “Sharks” aizsargs Brents Burns.

Tikmēr ceturto uzvaru pēdējos sešos mačos izcīnījusi Losandželosas “Kings” vienība, kas ar 3:2 papildlaikā uzveica Čikāgas “Blackhawks”, uzvaras vārtus gūstot Drū Dautijam, kurš realizēja vairākumu.

Jāpiebilst, ka kārtējo maču trenera lēmuma dēļ izlaida krievu uzbrucējs Iļja Kovaļčuks.

Par Zemga Girgensona un Rūdolfa Balcera sekmēm iepriekš jau ziņojām.