“Chelsea” uzvar Londonas derbijā, “Bayern” un “Koln” mačā tiek gūti pieci vārti 21 minūtē

23/08/2021 00:17
Romelu Lukaku

Anglijas premjerlīga

Svētdien planētas spēcīgākajā futbola līgās risinājās vairāki mači. Anglijā otrās kārtas ietvaros Mančestras “United” cīnījās neizšķirti 1:1 ar “Southampton”, vārtus gūstot Meisonam Grīnvudam un Fredam, kurš bumbu raidīja savos vārtos. Panākumu guva Totenhemas “Hotspur”, kas ar 1:0 apspēlēja Vulverhemptonas “Wanderers”. Uzvaras vārtus guva Dele Alī.

Kārtas centrālajā mačā Londonas derbijā “Chelsea” ar 2:0 pārspēja “Arsenal”. Lielisku sniegumu atgriešanās mačā “Chelsea” rindās demonstrēja Romelu Lukaku, kurš guva vārtus un tika atzīts par mača labāko spēlētāju. Vēl vienu golu uzvarētājiem pievienoja Rīss Džeimss. Divu vārtu pārsvaru “Chelsea” ieguva tikai pirmo 35 minūšu laikā, un “Arsenal” bija pietiekami daudz laika, lai atspēlētos, taču tas nenotika, Eduardam Mendī aizvadot sauso maču.

“La Liga”

Tikmēr Spānijā viena no turnīra favorītēm Madrides “Atletico” guva tikai vienus vārtus, tomēr ar to pietika, lai ar 1:0 apspēlētu “Elche”. Ar golu atzīmējās Anhels Korea. Tikmēr “Real Sociedad” un “Rayo Vallecano” uzvarētāju nenoskaidroja, mačam noslēdzoties ar 1:1. Interesants mačs norisinājās starp “Levante” un Madrides “Real” vienībām, kur fiksēts neizšķirts 3:3. “Real” otrajā puslaikā spēja atspēlēties no rezultāta 2:1, kā arī no 3:2.

Itālijas A sērija

Jau ziņots, ka Krištianu Ronaldu šodien atteicās doties Turīnas “Juventus” pamatsastāvā pret “Udinese”, jo vēlas vienību pamest. Viņš gan mača laikā devās laukumā un izcēlās ar vārtiem, kuri netika ieskaitīti. Mačs beidzās ar rezultātu 2:2, un plašāk par to var lasīt ŠEIT.

Šodienas četrās A sērijas spēlēs tika piešķirtas kopumā sešas sarkanās kartītes, no kurām trīs tika parādītas “Bologna” un “Salernitana” cīņā. Šajā mačā ar 3:2 uzvarēja Boloņas vienība, kas izpelnījās divus sarkanos plāksterus. Vēl “Napoli” ar 2:0 apspēlēja “Venezia”, bet “Roma” ar 3:1 pārspēja “Fiorentina”.

Vācijas bundeslīga

Minhenes “Bayern” savukārt Vācijas čempionātā ar 3:2 piecu vārtu spēlē uzvarēja “Koln”. Pirmie vārti spēlē tika gūti vien 50. minūtē, rezultātu atklājot Robertam Levandovskim. Tam sekoja Serža Gnabrī gols, taču “Koln” ļoti ātri panāca 2:2 pēc Entonija Modestes un Marka Uta precīzajiem raidījumiem. Gnabrī vēlāk 71. munūtē ar saviem otrajiem vārtiem spēlē panāca 3:2 un izrāva minheniešiem uzvaru. Vēl Vācijā Berlīnes “Union” cīnījās neizšķirti 2:2 ar “Hoffenheim”.

“Ligue 1”

Francijā savukārt vārtiem bagātā mačā Lionas “Olympique” cīnījās neizšķirti 3:3 ar “Clermont Foot 63”. Tikmēr trīs mačos tika fiksēts rezultāts 1:1 – Bordo “Girondins” pret “Angers”, “Metz” pret “Stade de Reims” un “Strasbourg” pret “Troyes”. “Montpellier” ar 3:1 uzvarēja “Lorient”, bet “Stade Rennais” ar 1:0 pārspēja “Nantes”. Nekārtības izcēlās “Nice” un Marseļas “Olympique” mačā. “Nice” līdzjutēji sāka mest pudeles Dimitri Pajeta virzienā, taču Pajets tās meta atpakaļ. Faniem tas nepatika, kā rezultātā viņi izskrēja laukumā. Rezultāts tobrīd vēstīja 1:0 “Nice” labā, tomēr mačs tika pārtraukts priekšlaicīgi.