“Chiefs” atspēlējas un uzvar “Super Bowl” (VIDEO)

03/02/2020 08:51

Par Nacionālās futbola līgas (NFL) šī gada čempioniem kļuvuši Kanzassitijas “Chiefs”, kas finālspēlē ar 31:20 pārspēja Sanfrancisko “49ers” vienību. Par spēles vērtīgāko spēlētāju Patriks Mahoumss, kurš iepriekš ieguva arī visas sezonas vērtīgākā spēlētāja titulu.

“Chiefs” 50 gadus nebija uzvarējusi “Super Bowl”. Iepriekšējais panākums tika izcīnīts 1970. gadā. Komanda šo gadu laikā nevienu reizi nebija spējusi iekļūt finālā, lai gan bieži tika pieskaitīta pie līgas favorītēm.

“49ers” iepriekšējos piecus gadus nebija izdevies iekļūt izslēgšanas spēlēs. Šosezon uzvarot 13 spēles pēc kārtas Sanfrancisko komanda spēja sasniegt “Super Bowl”. Klubs ir pieckārtējs “Super Bowl” ieguvējs, pēdējo titulu izcīnot 1994. gadā.

62 tūkstošu skatītāju klātbūtnē “Chiefs” trešajā spēles ceturtdaļā atradās iedzinējos ar 10:20. Līdz noslēdzošajai spēles ceturtdaļai Mahoumam spēle nebija veiksmīga, bet septiņas minūtes līdz mača beigām ar piespēli sanāca iegūt 44 jardus, kā arī brīdi vēlāk izkārtot piezemējumu komandas biedram Trevisam Kelsī.

Ar labu aizsardzību “Chiefs” tika pie vēlviena piezemējuma, kuru izpildīja Deimens Viljamss, kurš divas minūtes līdz beigām to paveica vēlreiz un pielika punktu komandas uzvarai ar rezultātu 31:20. Uzvaru nodrošināja tieši pēdējā ceturtdaļā paveiktais, jo “Chiefs” tajā pārspēja “49ers” ar rezultātu 21:0.