Cibuļskis Čehijā uzvar leģendāro Jagru un viņam piederošo “Kladno” vienību

29/10/2019 23:22

Latvijas izlases aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Čehijas spēcīgākās līgas komanda Hradeckraloves “Mountfield” šovakar pēcspēles metienu sērijā ar 2:1 savu skatītāju priekšā uzveica leģendārā Jaromira Jagra pārstāvēto “Kladno” vienību.

Cibuļskis laukumā pabija 20:31 minūti, kas bija otrs lielākais laiks starp aizsargiem, un izdarīja trīs metienus pa sāncenšu vārtiem.

Kladno komandas saimnieks Jagrs laukumā bija mazliet vairāk kā 19 minūtes, bet ar rezultativitāti neizcēlās. 47 gadus vecais hokejists šajā sezonā 11 spēlēs ticis pie 12 rezultativitātes punktiem: astoņi vārtu guvumi un četras piespēles. Pēdējās piecās spēlēs Kladno vienība piedzīvojusi tikai zaudējumus.

Pie uzvaras tika arī latviešu uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav” vienība, kas ar 5:1 sagrāva “Olomouc” hokejistus.

Kā zināms, iepriekšējā nedēļā 28 gadus vecais Bičevskis lauza līgumu ar Hradeckraloves “Mountfield” komandu un pievienojās “Mlada Boleslav” rindām. Bičevskis laukumā pavadīja 11:40 minūtes (01:29 mazākumā), kuru laikā ar rezultativitāti neizcēlās, izdarīja vienu spēka paņēmienu un bloķēja trīs metienus.

Divu latviešu duelis izpalika Ostravā, kur vietējie “Vitkovice Ridera” hokejisti bez Roberta Bukarta sastāvā ar 4:3 pēcspēles metienu sērijā tika galā ar Ralfa Freiberga pārstāvēto Zlīnas “PSG Berani” komandu. Freibergs laukumā pavadīja 23:25 minūtes, kuru laikā spēles protokolā ar rezultatīvām darbībām neatzīmējās, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bet savu iespēju pēcspēles metienu sērijā nespēja izmantot.

Savukārt Šveices Nacionālajā līgā (NLA) uzvaru izcīnīja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Laussane” vienība, kas izbraukumā ar 5:3 pārspēja Rapersvillas-Jonas “Lakers” hokejistus. Latvijas izlases uzbrucējs darbojās trešajā uzbrucēju virknējumā, laukumā pavadot 16:27 minūtes, kuru laikā viņš atzīmējās ar vienu rezultatīvu piespēli.

Tāpat 28 gadus vecais latvietis izdarīja vienu metienu pa vārtiem, bet cīņu noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt talantīgā Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas “Servette” savu skatītāju priekšā ar 2:4 atzina “Zug” komandas pārākumu.

20 gadus vecais Latvijas uzbrucējs darbojās komandas pirmajā uzbrucēju trijniekā, bet ar rezultatīvām darbībām neatzīmējās. Laukumā Smirnovs pavadīja 17:56 minūtes (vairāk kā trīs no tām – vairākumā), kuru laikā divas reizes meta pa sāncenšu vārtiem, nopelnīja četras soda minutes, bet spēli noslēdza ar negatīvu lietderibas koeficientu “-2”.