Cibuļskis rezultatīvs “Mountfield” uzvarā Čehijas ekstralīgā

31/01/2020 23:37

Latviešu aizsargs Oskars Cibuļskis piektdien palīdzējas sevis pārstāvētajai Čehijas hokeja ekstralīgas komandai Hradeckrālovas “Mountfield” svinēt uzvaru.

“Mountfield” izbraukumā ar 3:2 (0:1, 2:0, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Plzeņas “Škoda”.

Cibuļskis šajā mačā laukumā pavadīja 11 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā rezultatīvi asistēja komandas otrajā vārtu guvumā. Tāpat Viņš šajā mačā pielietoja vienu spēka paņēmienu un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Tikmēr uzbrucējs Roberts Bukarts nerealizēja “bullīšus” spēles laikā un pēcspēles metienos, taču viņa pārstāvētā Ostravas “Vitkovice Ridera” viesos ar 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) apspēlēja Liberecas “Bily Tigry”.

Latvietis uz ledus pavadīja 19 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā izpildīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt pārliecinošu uzvaru svinēja aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Tršinecas “Ocelari”, kas mājās ar 5:1 (2:0, 2:0, 1:1) pārspēja Prāgas “Sparta”.

Galviņš laukumā pavadīja 20 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu spēka paņēmienu, četras reizes meta pa vārtiem, vienu reizi bloķēja metienu un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Turpretī zaudējumu cieta aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani” vienība, kas viesos ar 1:3 (0:2, 0:0, 1:1) atzina “Olomouc” pārākumu. Freibergs laukumā pavadīja 15 minūtes un 59 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tāpat neveiksmi cieta uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav”, kas izbraukumā ar 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1) “bullīšos” piekāpās Brno “Kometa”. Bičevskis uz ledus pavadīja 12 minūtes un 54 sekundes, kuru laikā izcēlās ar vienu bloķētu metienu, vienu izpildītu metienu un vienu spēka paņēmienu.

Vācija

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis piektdien palīdzēja Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” komandai izcīnīt uzvaru Vācijas augstākās līgas (DEL) spēlē.

Brēmerhāfenes hokejisti viesos ar 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) pārspēja Nirnbergas “Ice Tigers” komandu, izcīnot trešo uzvaru pēc kārtas un pārtraucot pretiniekiem piecu panākumu sēriju.

Gudļevskis šajā mačā atvairīja 30 no 31 pretinieku mestās ripas.

Viņš DEL čempionātā laukumā bijis 19 spēlēs, kurās svinējis 13 uzvaras, vidēji ielaidis 2,75 ripas un atvairījis 90,33% metienu. Tikai trijos no šiem 19 mačiem “Fischtown Pinguins” nav tikusi pie punktiem.

Tāpat uzvaru svinēja uzbrucējs Rihards Bukarts un Diseldorfas EG, kas izbraukumā ar 2:1 (0:1, 0:0, 2:0) uzveica latvieša savulaik pārstāvēto Šveningeres “Wild Wings” vienību. Bukarts uz ledus pavadīja desmit minūtes un 21 sekundi, vienu reizi meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Bukarts šosezon piedalījies 37 mačos, kuros guvis septiņus vārtus un veicis septiņas rezultatīvas piespēles.

Kopvērtējumā Gudļevska pārstāvētā komanda ar 72 punktiem 42 mačos ieņem ceturto vietu, bet Bukarta vienība ar 65 punktiem 41 cīņā ir sestā.

Šveice

Uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne” savās mājās ar 4:2 (1:1, 1:1, 2:0) pārspēja Cīrihes “Lions” komandu. Ķēniņš šajā mačā laukumā nedevās.

Uzbrucēja Toma Andersona un vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētā Langnau “Tigers” mājās ar 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) sakāva “Biel”.

Andersons šajā mačā laukumā pavadīja septiņas minūtes un 55 sekundes, kuru laikā izcēlās ar izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu. Tikmēr Punnenovs atvairīja visus 20 pretinieku metienus.