“City” futbolists atzinīgi par esportu: Tas kļūst arvien populārāks

17/02/2021 19:12

Mančestras “City” ukraiņu aizsargs Oleksandrs Zinčeko sarunā ar portālu “cyber.sport.ru” pastāstīja par savu aizraušanos ar datorspēlēm, domas par esportu un tā popularitāti.

“Es domāju, ka esports jau šobrīd ir ļoti populārs, un ar katru gadu tā popularitāte augs, tāpēc arī futbolisti zina, kas tas ir. Godīgi sakot, daudz laika sekot tam nav. Tomēr man ir draugi no komandas “Natus Vincere”, es atbalstu viņus un pēc iespējas skatos katru turnīru ar viņu dalību,” izteicās Zinčenko.

Futbolists arī atklāja par savu pieredzi ar datorspēlēm. “”CS 1.6” bija mana pirmā spēle datorā. Vēl esot pavisam mazam, man patika iet pie brāļa un uzspēlēt, par cik pašam dators uzreiz nebija. Šobrīd reizēm uzspēlēju “CS”, bet varu uzspēlēt arī “FIFA”. Bet spēli “Dota 2″ nekad neesmu mēģinājis spēlēt.”

“Tas ir liktenis. Uzskatu, ka katram sportistam, īpaši futbolistam ir jāmāk psiholoģiski atslābināties. Lūk, datorspēles ir mana atpūta. Man nekad nav bijis, ka spēles man traucētu darbam. Es drīzāk aizvēršu savu datoru spēles vidū un sākšu darīt savas lietas, nevis spēlēšu,” atzīst Zinčenko.

28. janvārī ukraiņu futbolists uzspēlēja “CS:GO” pret vienu no talantīgākajiem šīs spēles spēlētājiem Oleksandru “S1mple” Kostiļevu no “Natus Vincere” vienības.

Pieslēgties

Dienas fokusā

22/04/2021 20:37

“Lightning” uzbrukumu centīsies apturēt Merzļikins

Gaidāmajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtos spēlē pret Tampabejas “Lightning stāsies latvietis Elvis Merzļikins. Mačs sāksies plkst. 2:00 pēc Latvijas laika. #CBJ Zac Dalpe has…