CSKA vēlas vienoties par algu samazināšanu ar sešiem spēlētājiem

Maskavas CSKA, sportazinas.com
Maskavas CSKA hokejisti | Foto: Maskavas CSKA

Kontinentālās hokeja līgas () klubs mēģina vienoties ar sešiem pamatsastāva hokejistiem par algu samazināšanu, ziņo “R-Sport”.

Jau vēstīts, ka, sākot no nākamās sezonas, KHL plāno ierobežot klubu tēriņus spēlētāju atalgošanai, ierobežojot tam paredzēto budžetu līdz 900 miljoniem rubļu, kas pēc šodienas kursa ir ap 11,2 miljoniem eiro. Šī situācija varētu apgrūtināt darbību dažiem klubiem, jo iepriekšējā sezonā bija astoņas komandas, kuru algu budžets pārsniedza plānotos algu griestus.

Viena no šīm vienībām ir arī CSKA. Neoficiālā informācija liecina, ka 2019./2020. gada sezonā Maskavas kluba algu budžets bija 1,75 miljardi rubļu jeb gandrīz divreiz lielāks par nākamās sezonas algu griestu summu.

Lai gan dažu klubu pārstāvji vērsušies pie KHL vadības ar lūgumu pārskatīt griestus un palielināt tos līdz 1,3 miljardiem rubļu (ap 16,11 miljoniem eiro pēc šodienas kursa) un ceturtdien, iespējams, notiks direktoru padomes sēde par šo jautājumu, nav garantijas par to, ka tiks pieņemts lēmums par labu bagātākajiem klubiem.

Tas liek CSKA meklēt risinājumus un klubs mēģina vienoties ar spēlētājiem. “R-Sport” rīcībā esošā informācija liecina, ka komanda vēlas samazināt algu uzbrucējiem Sergejam Andronovam (1 vārti un 1 piespēle 20 spēlēs), Sergejam Kaļiņinam (7+3 61 mačā), Andrejam Svetlakovam (5+12 44 cīņās) un Ivanam Teļeginam (4+2 32 spēlēs), ar kuriem līgumi tika noslēgti līdz 2022. gadam.

Tāpat klubs mēģina vienoties ar vēl diviem hokejistiem, kuru kontrakti ir spēkā līdz 2021. gadam. Tie ir Maksims Mamins (11+20 55 mačos) un Jirži Sekačs (12+13 45 spēlēs).

Aizvadītajā sezonā CSKA finišēja pirmajā vietā Rietumu konferencē, bet “play-off” pirmajā kārtā apspēlēja Ņižņijnovgorodas “Torpedo” ar 4-0. Savukārt 2018./2019. gada sezonā Maskavas klubs izcīnīja Gagarina kausu.

Krilovs: Nevienā citā līgā 3./4. maiņu spēlētāji nesaņem tādas algas kā KHL…

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par