Daugaviņa nerealizētais “bullītis” neliedz “Vityaz” uzveikt Bukarta klubu

13/09/2020 19:49
Maskavas apgabala

Latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Maskavas apgabala “Vityaz” vienība Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē šodien ar rezultātu 2:1 pēcspēles metienu sērijā pārspēja Čerepovecas “Severstal” vienību, kuru pārstāv cits Latvijas uzbrucējs Roberts Bukarts.

Daugaviņš spēlēja otrajā uzbrucēju virknējumā kopā ar Aleksandru Dergačjovu un Pāvelu Varfolomejevu. Latvietis šajā mačā laukumā pavadīja 18 minūtes un 43 sekundes, kuru laikā punktus neguva, taču trīsreiz meta pa vārtiem un bloķēja divus pretinieku metienus.

Tikmēr Bukarts mačam nebija pieteikts.

Jau pamatlaika trešajā minūtē “Vityaz” komandai vadību ar 1:0 panāca Svjatoslavs Grebenčikovs, bet pēc mazāk nekā minūtes, vārtus gūstot Antonam Sizovam, rezultāts vēstīja 1:1. Pēc tam ilgu laiku vārtu guvumi vairs nebija redzami un arī papildlaikā neviena no komandām nespēja izraut uzvaru.

Pēcspēles metienu sēriju sāka Daugaviņš, kurš savu iespēju neizmantoja, taču vēlāk “Vityaz” rindās precīzi bija Varfolomejevs un Matiass Tedenbijs, bet “Severstal” sastāvā neviens no četriem “bullīšiem” neatrada ceļu mērķī.

Tikmēr citā spēlē Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas “Spartak” ar 3:4 papildlaikā piekāpās Minskas “Dinamo”.

“Spartak” sastāvā ar vārtiem izcēlās Martins Bakošs, Sergejs Širokovs un Artjoms Fjodorovs, bet Minskas komandā divreiz precīzs bija Šeins Prinss, kurš guva arī uzvaras vārtus, kā arī vēl pa vieniem vārtiem pievienoja Brendons Kozuns un Artjoms Demkovs.