Daugaviņam gūti vārti un divas piespēles, “Spartak” galotnē izlaiž uzvaru pret “Metallurg” (VIDEO)

12/11/2018 20:56

Līdz šim sekmīgākais sniegums šajā sezonā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē starp Maskavas “Spartak” un Magņitogorskas “Metallurg” ( ) izdevies latviešu uzbrucējam Kasparam Daugaviņam, kurš izcēlies ar vienu vārtu guvumu un divām rezultatīvām piespēlēm.

“Spartak” komandai neveiksmīgs padevās pirmais periods, kurā teju piecu minūšu laikā trīs vārtus guva “Metallurg” hokejists Nikolajs Kuļomins, viesiem periodu noslēdzot ar pārsvaru 3:1.

Otrajā periodā jau pilnībā dominēja spartakieši, kas līdz tā 11. minūtei jau bija panākuši līdzsvaru. Izcēlušies bija abi latviešu hokejisti – Daugaviņš rezultatīvi piespēlēja, kad “Spartak” panāca 2:3, kamēr pats guva vārtus, panākot 3:3. Izlīdzinājuma vārtos rezultatīvi asistēja Mārtiņš Karsums.

Trešajā periodā “Spartak” hokejists Iļja Zubovs vadībā izvirzīja jau mājiniekus, arī šoreiz rezultatīvu piespēli veicot Daugaviņam.

Diemžēl mājiniekiem savu uzvaru noturēt neizdevās, 13 sekundes līdz pamatlaika beigām Viktoram Antipinam izraujot neizšķirtu (4:4).

Pagarinājumā “Spartak” sekmīgi izturēja mazākumu, ko bija nopelnījis Daugaviņš, kamēr pēcspēles metienu sērijā vienīgais precīzais raidījums padevās viesiem. Sava iespēja bija arī Daugaviņam, taču viņš to neizmantoja.

Kopumā Kaspars laukumā pavadīja 21:25 minūtes, bez rezultativitātes punktiem un soda minūtēm atzīmējoties arī ar sešiem metieniem pa vārtiem un trīs bloķētiem metieniem.

Daugaviņš šosezon 27 spēlēs izcēlies ar astoņiem vārtu guvumiem un desmit rezultatīvām piespēlēm.

Karsums laukumā bija 15:56 minūtes, bez piespēles izdarot arī divus metienus, uzvarot vienā no diviem iemetieniem un izpildot trīs spēka paņēmienus.

Mārtiņa rēķinā šajā sezonā četri vārti un septiņas rezultatīvas piespēles.

“Spartak” ar 29 punktiem saglabā piekto vietu KHL Rietumu konferencē.

Tikmēr ar 27 mačos izcīnītiem 19 punktiem priekšpēdējā tajā ir Čerepovecas “Severstal”, kas šovakar izglābās un ar 2:1 pēcspēles metienu sērijā pārspēja citu līgas pastarīti Vladivostokas “Admiral”.

Aizsargs Artūrs Kulda uzvarētāju rindās uz ledus bija 20:14 minūtes, izdarot trīs metienus, veicot vienu spēka paņēmienu un nopelnot vienu divu minūšu noraidījumu.

No citām spēlēm īpaši jāatzīmē tas, ka vien otro neveiksmi aizvadītajās 27 spēlēs piedzīvoja līgas līdere Jekaterinburgas “Avtomobilist”, kas viesos ar 2:5 atzina ambiciozās Sanktpēterburgas SKA pārākumu.

Tikmēr “Avto” tuvākā sekotāja Austrumu konferences kopvērtējumā – Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” ar 3:0 apspēlēja Habarovskas “Amur” vienību, izcīnot ceturto panākumu pēc kārtas.

Uz trešo pozīciju Austrumu konferences kopvērtējumā pacēlās Astanas “Barys”, kas viesos ar 2:1 spraigā cīņā pagarinājumā salauza Novosibirskas “Sibir” pretestību.

Visbeidzot Jaroslavļas “Lokomotiv” ar 4:2 izbraukumā uzvarēja Podoļskas “Vityaz”.

KHL regulārā čempionāta spēļu rezultāti

Novosibirskas “Sibirj” (Krievija) – Astanas “Baris” (Kazahstāna) 1:2 (0:1, 1:0, 0:0, 0:1) – pagarinājumā;

Čerepovecas “Severstaļ” (Krievija) – Vladivostokas “Admiral” (Krievija) 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienu sērijā;

Omskas “Avangard” (Krievija) – Habarovskas “Amur” (Krievija) 3:0 (1:0, 1:0, 1:0);

Minskas “Dinamo” (Baltkrievija) – Čeļabinskas “Traktor” (Krievija) 3:1 (2:1, 1:0, 0:0);

Maskavas apgabala “Vitjaz” (Krievija) – Jaroslavļas “Lokomotiv” (Krievija) 2:4 (1:1, 1:2, 0:1);

Sanktpēterburgas SKA (Krievija) – Jekaterinburgas “Avtomobilist” (Krievija) 5:2 (1:0, 3:0, 1:2);

Maskavas “Spartak” (Krievija) – Magņitogorskas “Metallurg” (Krievija) 4:5 (1:3, 0:2, 1:1, 0:0, 0:1) – pēcspēles metienu sērijā.