Daugaviņam rezultatīvs sniegums uzvarā, Karsums pārspēj Kuldu (VIDEO)

16/01/2018 21:23
daugavins, sportazinas

Šodien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) tika aizvadītas vairākas spēles ar Latvijas pārstāvju dalību. Artūra Kuldas pārstāvētā Pekinas ”Kunlun” piedzīvoja zaudējumu Mārtiņa Karsuma Maskavas ”Dynamo” 1:4. Maskavieši visu spēli bija vadībā un vienīgos vārtus ielaida tad, kad jau bija iegūts četru vārtu pārsvars.

Nedz Karsums, nedz Kulda šajā spēlē ar rezultativitātes punktiem neizcēlās. Karsums laukumā pavadīja 15:22 minūtes, kuru laikā statistikas ailēs neatzīmējās. Savukārt Kulda 17:01 minūšu laikā vienreiz uzmeta pa vārtiem un nopelnīja vienu divminūšu noraidījumu.

Citā spēlē Kaspara Daugaviņa Ņižņijnovgorodas “Torpedo” pēcspēles metienu sērijā pārspēja Čerepovecas ”Severstal” 4:3. Spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 3:3 un arī papildlaikā vārtus neviena no komandām neguva.

Daugaviņš spēles laikā laukumā pavadīja 17:44 minūtes, kuru laikā demonstrēja produktīvu sniegumu, gūstot vārtus un vienu reizi rezultatīvi piespēlējot. Kopā latvietis nopelnīja divus punktus, turklāt spēles laikā izpildīja trīs metienus pa vārtiem, kā arī uzvarēja 43% iemetienu.

Daugaviņš izpildīja arī pēcspēles metienu, tomēr sāncenšu vārtsargu nepārspēja.

Savukārt pie panākuma tika Arta Ābola un Viktora Ignatjeva vadītā Toljati “Lada” vienība, kas savā laukumā ar 4:3 papildlaikā tika galā ar Astanas “Barys”. Kazahstānas komandai tas bija jau devītais zaudējums pēc kārtas.

“Lada” jau spēles ievadā nonāca iedzinējos, tomēr spēja atspēlēties un pirmo periodu noslēgt esot vadībā ar 2:0. Astanas komandas un Kazahstānas izlases uzbrucējs Romans Starčenko otrajā trešdaļā guva divus vārtus, jau vadībā izvirzot viesus.

Spēles trešajā perodā ar precīzu metienu izcēlās Toljati komandas aizsargs Čejs Genovejs, kurš iekļauts Kanādas izlases rindās startam gaidāmajā Phjončhanas olimpiādē. Papildlaikā uzvaru Toljati vienībai atnesa Aleksejs Mastrujokovs.

Latvijas izlases aizsargs Kristaps Sotnieks laukumā nedevās, jo atkopjas no savainojuma. Līdz ar to, Toljati komanda pametusi Austrumu konferences pēdējo vietu un šobrīd ar 47 punktiem ieņem 13.vietu, tikai par vienu punktu pārspējot Hantimansijskas “Yugra”.

Panākumu guva arī Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Sanktpēterburgas SKA, kas tika galā ar Maskavas ”Spartak” 4:1. Rietumu konferences kopvērtējumā SKA joprojām ir pārliecinoša līdere ar 129 punktiem, kamēr Austrumos labākā komanda Kazaņas ”AK Bars” sakrājusi 91 punktu. Tas ir mazāk kā Rietumu trešajai vietai Helsinku ”Jokerit” (95).