Daugaviņš ar precīzu “bullīti” kaldina “Spartak” uzvaru pret KHL dalīti spēcīgāko komandu

05/10/2019 20:10

Latviešu uzbrucēju Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Maskavas “Spartak” sestdien ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja turnīra dalīti spēcīgāko komandu Maskavas apgabala “Vityaz”.

“Vityaz” vēl šodien bija KHL kopvērtējuma līdere ar 23 punktiem 13 spēlēs, bet tikpat punkti tagad ir arī Maskavas CSKA, kas šodien ar 6:1 apspēlēja Rīgas “Dinamo”. CSKA gan aizvadījusi pa vienu spēli vairāk.

“Spartak” sastāvā pamatlaikā vārtus guva Vjačeslavs Leščenko, kurš bija precīzs otrā perioda sākumā. Ilgu laiku rezultāts bija nemainīgs, turklāt “Spartak” bija tuvu uzvarai, tomēr mača 59. minūtē jeb neilgi pirms pamatlaika beigām Jegors Voronkovs izlīdzināja rezultātu.

Spēle turpinājās papildlaikā, bet neviena no komandām papildus piecās minūtēs vārtus neguva. Līdz ar to uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešama pēcspēles metienu sērija. Tajā “Vityaz” rindās neviens no spēlētājiem nerealizēja savas iespējas, kamēr “Spartak” sastāvā vārtsargu pārspēja Daugaviņš un Jakovs Rilovs.

Daugaviņš spēlēja 18 minūtes un 42 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa vārtiem, kā arī uzvarēja abos iemetienos.

Tikmēr Karsums spēlēja 16 minūtes un 41 sekundi, kuru laikā pa vārtiem metienus neizpildīja, taču, tāpat kā Daugaviņš, uzvarēja divos iemetienos.