Daugaviņš izslēgšanas spēles sāk ar rezultatīvu sniegumu un zaudējumu

03/03/2018 19:39

Latvijas hokejista Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas ”Torpedo” ievadīja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) izslēgšanas mačus, taču pirmajā spēlē cieta zaudējumu Jaroslavļas ”Lokomotiv” 1:2.

Daugaviņš uz ledus pavadīja 18:02 minūtes, kuru laikā izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli. Kaspars piedalījās vienīgajā ”Torpedo” vārtu guvumā, kad vārtus guva Mihails Žukovs.

Latvijas izlases kapteinis vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja divos no astoņiem iemetieniem, kā arī 3:51 minūti spēlēja vairākumā. Tas gan neglāba Ņižņijnovgorodas komandu no zaudējuma.

Lai arī ”Torpedo” pirmā izvirzījās vadībā, pārsvaru Pētera Skudras trenētajai vienībai neizdevās nosargāt. ”Loko” sastāvā otrajā trešdaļā vārtus guva Andrejs Loktijonovs, bet pēc nepilnām desmit minūtēm ripu ”Torpedo” vārtos meta Artjoms Iļjenko.

Tas nozīmē, ka duelī līdz četrām uzvarām vadībā 1:0 izvirzījusies ”Lokomotiv” komanda. Nākamā spēle Jaroslavļā paredzēta jau rīt, bet 6. un 7. martā sērija atgriezīsies Ņižņijnovgorodā. Tā var noslēgties jau 7. martā, ja ”Loko” visos mačos izcīnīs uzvaras.