Daugaviņš: Likās, ka pēc bronzas daudz augstāk spēlēsim…

12/09/2023 12:41
Nokopēts
Kaspars Daugaviņš

Latvijas izlases hokejists Kaspars Daugaviņš sarunā ar “Latvijas Televīziju” komentējis vēsturiskā pasaules čempionāta ietekmi uz klubu karjeru.

No sastāva, kas pavasarī izcīnīja bronzas medaļas pasaules čempionātā, Daugaviņš kopā ar Rihardu Bukartu un Renāru Krastenbergu ir trīs spēlētāji, kuri joprojām nav parakstījuši līgumu ar kādu klubu. Izlases kapteinis Daugaviņš atzīst, ka vēsturiskais panākums spēlētāju “akcijas” tirgū īsti neietekmēja.

“Ja mani baigi daudzi gribētu, tad būtu sen parakstījis [līgumu]. Pa lielam ir bijis viens klubs, kas izrādījis interesi, viņi paši zvanīja. Aģents strādā, man laikam grūti komentēt par pārējiem, bet likās, ka pēc bronzas daudz augstāk [spēlēsim]. Ja ņem kopumā visu izlasi, kur parakstīti spēlētāji TOP klubos Eiropā, tā patiesība nav tāda, un ar to mums ir jāsadzīvo,” atzina Daugaviņš.

Jau vēstīts, ka valstsvienības kapteinis gatavošanos jaunajai sezonai sāka, trenējoties ar “Optibet” hokeja līgas (OHL) klubu “Kurbads”. Treniņprocesa laikā Daugaviņš gan iedzīvojās savainojumā, un jau iepriekš tika pausts, ka pieredzējušais uzbrucējs sezonu varētu sākt OHL. Tagad Daugaviņš tādu iespēju vairs nepieļauj.

“Tāda maza doma galvā bija, ka varētu sākt sezonu “Kurbads” sastāvā Latvijas čempionātā, ieskrieties pēc traumas. It sevišķi, kad vajadzēs spēļu ritmu dabūt. Runājot ar aģentu, viņš ir kategoriski pretī šai idejai. Viņš saka, ka kurā katrā brīdī varētu parakstīt jaunu līgumu, nav ko lieki riskēt,” atklāja Daugaviņš.

35 gadus vecais uzbrucējs pagājušajā sezonā Vācijas līgas kluba Izerlonas “Roosters” rindās aizvadītajā sezonā 55  spēlēs guva 21 vārtus un atdeva 28 rezultatīvas piespēles, ar 49 punktiem kļūstot par komandas rezultatīvāko spēlētāju.

Daugaviņš: Labprāt atkal spēlētu Vācijā

 

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām