Daugaviņš par līgumu Slovākijā: Tas ir izaicinājums – savu vērtību arī parādīt uz ledus

18/09/2023 11:00
Nokopēts
Kaspars Daugaviņš

Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš sarunā ar portālu “Šport.sk” komentēja pievienošanos Slovākijas ekstralīgas klubam Mihalovces “Dukla”.

Jau vēstīts, ka Daugaviņš ar “Dukla” līgumu parakstīja tikai pagājušajā trešdienā. “Atbraucu ceturtdienas vakarā. Komandas biedrus pirmo reizi satiku viesnīcā Bratislavā. Protams, ka sezonas sākumā nebūšu gatavs par 100%, jo neesmu spēlējis kopš maija, bet tik un tā centīšos darīt visu, lai palīdzētu komandai sasniegt rezultātus,” teica Daugaviņš.

“Teikšu godīgi, ka divu gadu līgums bija kā papildus ekstra. Galu galā pēdējos divus gadus man bija kontrakti tikai uz vienu sezonu. Aģents meklēja vairāk iespēju. Ar Mihalovces vadību runājām ilgi, mēs izskatījām arī citus piedāvājumus, taču esmu apmierināts ar savu lēmumu,” par panākto vienošanos ar “Dukla” izteicās latvietis.

Slovākijā ieradies tikai ceturtdien, jau piektdien pieredzējušais Latvijas uzbrucējs aizvadīja pirmo treniņu ar komandu un jau tās pašas dienas vakarā arī pirmo spēli. Izlases kapteinim debija Slovākijā padevās spilgta – Daugaviņš guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, sekmējot Mihalovces kluba graujošu uzvaru ar 8:2 pār Bratislavas “Slovan”.

“Tas varbūt izskatījās vienkārši, bet spēles sākums nebija viegls [“Slovan” jau 14. sekundē guva vārtus – aut.]. Ātri atguvāmies, parādījām raksturu. Iemetām trīs, četrus vārtus, spēle gāja no vienas laukuma puses uz otru un viss atraisījās. Mums ir izcils treneris, kā arī [iejusties] palīdzēja tas, ka no rīta aizvadījām treniņu. Ir pozitīvi, ka man ar komandu jau izveidojusies laba ķīmija, taču mums ir daudz darāmā,” secināja Daugaviņš.

“Dukla” pērn Slovākijas ekstralīgas pamatturnīrā ieņēma tikai astoto vietu, taču izslēgšanas spēlēs spēja sasniegt pusfinālu. Savā pastāvēšanas vēsturē klubs nav izcīnījis nevienu čempiontitulu. “Pats personīgi katru gadu vēlos cīnīties par titulu – man ir vienalga, kurā komandā esmu. Mums pašiem ir jāsaprot, ka ar smagu darbu var sasniegt izcilus rezultātus. Ceru, ka komanda un spēlētāji tam noticēs. Mums tas tikai jāpierāda uz ledus,” pārliecināts ir Daugaviņš.

Latvieša pārcelšanās uz “Dukla” ir viens no Slovākijas līgas pēdējo gadu skaļākajiem darījumiem, kas arī atspoguļojas citā veidā – tiek lēsts, ka Daugaviņš būs apmaksātākais spēlētājs čempionātā ar 120 tūkstošu eiro lielu algu. “No manis nav atkarīgs, kurš ir vislabāk apmaksātais spēlētājs līgā. Esmu pateicīgs “Dukla” īpašniekiem, ka viņi man piedāvāja šādu līgumu. Tas ir arī izaicinājums – būt ne tikai vienam no apmaksātajiem spēlētājiem, bet arī savu vērtību parādīt uz ledus. Gribu spēlēt tā, lai cilvēki nevarētu teikt, ka neesmu pelnījis savu naudu,” pauda Daugaviņš.

Skaļa ierašanās – Daugaviņš apliecina klasi un aizvada lielisku pirmo spēli Slovākijā

Slovākijas medijs atklāj iespējamo Daugaviņa algu

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām