Daugaviņš par sezonas sākumu Slovākijā, līguma piedāvājumiem un Balinski

14/11/2023 17:02
Nokopēts
Kaspars Daugaviņš

Latvijas hokeja izlases kapteinis un Slovākijas ekstralīgas kluba Mihalovces “Dukla” spēlētājs Kaspars Daugaviņš sarunā “Go3” raidījumā “Fleksis” atskatījies uz savu šīs sezonas sākumu, kā arī līguma piedāvājumiem starpsezonā.

“Man personīgi pagaidām iet ļoti grūti,” Slovākijas čempionātu raksturoja Daugaviņš. “Vidējais spēlētāju līmenis ir daudz zemāks kā ir pierasts spēlēt. Ir grūti saprast un iekļauties tajā hokejā, jo ir baigais haoss laukumā. Viss ir vairāk individuāli, nav komandas spēle. Daži spēlētāji nekad nav spēlējuši ārpus Slovākijas hokeja un brīžiem liekas, ka neko nesaprotu. Vairāk grūti ir mentāli un no tā nav tik spīdoša arī individuālā statistika.” 35 gadus vecais Daugaviņš šosezon 16 Slovākijas čempionāta spēlēs iekrājis 11 (4+7) rezultativitātes punktus.

“Zabusovs jau pagājušajā sezonā šeit spēlēja un es ar viņu biju runājis, lai uzzinātu, kā šeit ir no sadzīves puses,” atklāja Daugaviņš. “Ar [Kristoferu] Binduli lūdza man sazināties, jo viņš bija brīvs un vajadzēja aizsargu. Tad izstāstīju viņam to situāciju, teicu, ka spēlēt dabūs daudz un viņš mums tiešām palīdz.” Daugaviņam tika vaicāts, vai viņš nav mēģinājis ar “Dukla” komandas vadību piesaistīt Mārtiņu Karsumu. “Ja godīgi, tad bija saruna ar ģenerālmenedžeri, jo viens no treneriem bija Karsuma treneris pagājušajā sezonā Slovākijā. Tika izskatīts, bet beigās viņi atdūrās pret Zabusovu, nevis Karsumu, jo tas saistīts ar vecumu.”

“Ja būtu bijuši reāli citi varianti, kur spēlēt, tad būtu tur bijis,” par piedāvājumiem pēc pasaules čempionāta stāstīja hokejists. “Aģents man teica, ka viņš nerunāja ar komandām, ja nebija iesaistītas finanses. Mērķis bija palikt DEL [Vācijas augstākajā līgā]. To konkrēti aģentam pateicu, gribēju palikt tur, citā klubā. Konkrēts piedāvājums nenāca, jo man ir 35 gadi – tā arī viņi bija pateikuši. Vai nu jāpagaida, vai, lai braucu, kā aģents teica, par kaut kādu smieklīgu summu. Tāpēc viņš man nemaz nezvanīja un beigās neko nevarēja vienoties, atradām labāko, kas bija.”

Slovākijas medijs atklāj iespējamo Daugaviņa algu

Tāpat Daugaviņš izteica savu viedokli par Uvi Balinski, kurš šosezon debitējis Floridas “Panthers” rindās Nacionālajā hokeja līgā (NHL). “Man pārsteigums par to vispār nav. Domāju, ka viņam vajadzēja būt tur drusku ātrāk būt pamanītam. Viņš, kad vēl Rīgas “Dinamo” spēlēja, tad varēja redzēt, ka viņš būs TOP aizsargs. Tagad arī NHL spēles paskatoties, viņš tur ļoti labi izskatās. Domāju, ka tie kas saprot hokeju arī citās NHL komandās, redzēs viņā daudz ko labu un pat tad, ja neaizies Floridā, tad uzskatu, ka viņam vēl kādu laiciņu būs jāuzturas Ziemeļamerikā.”

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.29
4.24
1.59
1.48
4.52
6.52
4.63
3.72
1.76
2.59
4.33
2.48
4
2.9
2.15
1.54
-
2.47
1.52
3.75
5.25
1.49
3.9
5.25
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām