Daugaviņš: Tas ir vēsturiski, neticami! Ar tādu atbalstu mēs nevarējām to neizdarīt!

28/05/2023 18:21
Nokopēts
Kaspars Daugaviņš

Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš pēc izcīnītās uzvaras pasaules čempionāta spēlē par bronzas medaļām sarunā ar Latvijas Televīziju dalījās iespaidos par turnīru.

Jau vēstīts, ka Latvija pirmo reizi vēsturē izcīnīja bronzas medaļas, papildlaikā ar 4:3 pārspējot ASV valstsvienību. “Tas ir vēsturiski, neticami! Paskatieties – mēs esam Somijā, bet jūtamies kā mājās! Ar tādu atbalstu, kāds tas bija visu šo divarpus nedēļu laikā, mēs nevarējām to neizdarīt! Mēs noticējām sev un tālāk tikai maucām,” sajūsmā bija Daugaviņš.

Izlases kapteinis tāpat bija pateicīgs saviem vecākiem. “Protams, vēlos pateikt lielu paldies mammai, žēl, ka tētis šo visu neredz… Viņi man iedeva iespēju būt hokejistam – vienkārši asaras acīs,” teica uzbrucējs.

Rīt bronzas medaļnieki atgriezīsies Latvijā. Aptuveni plkst. 13:00 pie Brīvības pieminekļi faniem būs iespēja tikties ar valstsvienību. “Mēs Latvijai šajā svētdienā iedevām vienus priecīgus svētkus. Gaidāt mājās, mēs rīt braucam!” aicināja Daugaviņš.

No sapņa līdz realitātei – fantastiskais Rubīns atnes Latvijai bronzas medaļas

NOBALSO! | Izvēlies Latvijas izlases trīs zvaigznes spēlē pret ASV

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām