Daugaviņš un “Vityaz” pēcspēles metienos zaudē Biļalovam, Bukartam niecīgs spēles laiks

08/10/2020 22:16
Kaspars Daugaviņš

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šovakar Kaspars Daugaviņš un Maskavas apgabala “Vityaz” ar rezultātu 2:3 pēcspēles metienu sērijā atzina Kazaņas “Ak Bars” pārākumu.

Daugaviņš nospēlēja 22 minūtes un 18 sekundes. To laikā latvietim divi metieni pa vārtiem, kā arī viņš uzvarēja septiņus no 10 iemetieniem.

Pirmajā periodā “Ak Bars”, realizējot vairākumu, vadībā izvrizīja Dmitrijs Voronkovs. Otrajā trešdaļā pārsvaru palielināja Ivans Jemets, bet nepilnas divas minūtes vēlāk Timuru Biļalovu pārspēja Daugaviņa maiņas partneris Džastins Denforts. Savukārt četras minūtes pirms pamatlaika beigām Aleksandrs Dergačovs panāca izlīdzinājumu. Pēcspēles metienos Kazaņas vienība realizēja trīs iespējas, kamēr “Vityaz” hokejisti Biļalovu pārspēja divreiz.

Citā mačā Roberts Bukarts un viņa pārstāvētā Čerepovecas “Severstal” ar 1:3 piekāpās Habarovskas “Amur”. Latviešu uzbrucējs laukuma pavadīja četras minūtes un 42 sekundes, kuru laikā metienus pa vārtiem neizdarīja, bet uzvarēja savu vienīgo iemetienu.

Vēl šodien Ufas “Salavat Yulaev” ar 4:3 pēcspēles metienu sērijā pieveica Novosibirskas “Sibir”. Tāpat Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Maskavas “Spartak” ar 1:2 papildlaikā zaudēja Jaroslavļas “Lokomotiv”.