Diviem “Dinamo” hokejistiem piešķirtas diskvalifikācijas

10/12/2020 19:05
Džei Sī Lipons

Rīgas “Dinamo” hokejisti Deniss Paršins un Džei Sī Lipons nākamajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē nevarēs piedalīties diskvalifikācijas dēļ, ceturtdien ziņo KHL. “Dinamo” pēdējo spēli aizvadīja trešdien, kad viesos ar 2:4 piekāpās Čerepovecas “Severstal”.

Jau pēcspēles preses konferencē galvenais treneris Pēteris Skudra netieši norādīja uz tiesnešu neapmierinošo darbu, paužot, ka klubs drīzumā oficiāli sazināsies ar līgu. “Dinamieši” aizvadītajā spēlē kopumā nopelnīja 58 soda minūtes, taču par to jāpateicas Paršinam un Liponam, kuri kopumā sakrāja 42 soda minūtes.

Trešā perioda pirmajā minūtē par sitienu pretiniekam ar nūju laukumu spiests bija pamest Paršins, taču Lipons trešdaļas 14.minūtē nevairījās otro reizi sezonā izvicināt dūres. Paršins nopelnīja 25 soda minūtes, bet Lipons par astoņām mazāk.

Ņemot vērā, ka Liponam šis bija jau otrais kautiņš šosezon, KHL uzbrucējam automātiski piešķīra vienas spēles diskvalifikāciju, jo to paredz līgas reglaments. Tāpat nākamo spēli diskvalifikācijas dēļ nāksies izlaist arī Paršinam. KHL ziņo, ka Paršinam arī nāksies samaksāt naudas sodu, kura apjoms gan netika atklāts.

Paršins šosezon 20 spēlēs izcēlies ar pieciem vārtiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm, būdams trešais rezultatīvākais uzbrucējs “Dinamo” komandā. Tikmēr Lipons 19 mačos iekrājis 1+3.

Nākamo spēli rīdzinieki sestdien mājās aizvadīs pret Sanktpēterburgas SKA. Dinamo” ar 15 punktiem 33 mačos joprojām ir pēdējā vietā līgā. “Dinamo” iepriekšējā sezonā ieņēma priekšpēdējo vietu Rietumu konferencē un visā līgā, sesto gadu pēc kārtas nekvalificējoties Gagarina kausa izcīņai.