Rīgas “Dinamo” priekšpēdējā izbraukumā dosies bez Kristo

23/01/2018 12:46

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” otrdien pusdienlaikā ar līgumreisu devās sezonas desmitajā izbrukumā uz Maskavu un Helsinkiem.

Klubs izbraukumā aizvadīs divas spēles ar Rietumu konferences komandām – “Spartak” un “Jokerit”. Izbraukumā devās trīs vārtsargi, astoņi aizsargi un 16 uzbrucēji. Vienībai līdzi nedosies amerikāņu uzbrucējs Denijs Kristo.

Pirmdien rīdzinieki KHL vājāko komandu duelī ar 1:2 pagarinājumā zaudēja Hantimansijskas “Jugra” vienībai. Šajā mačā Kristo gandrīz nespēlēja trešajā trešdaļā, bet bija laukumā pagarinājumā, kad rīdzinieki ielaida vārtus.

Vakar pēc mača “Dinamo” galvenais treneris Ģirts Ankipāns pauda, ka daži spēlētāji jau ir devušies atvaļinājumā.

Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs trešdien Maskavā pret vietējo “Spartak” komandu, bet piektdien viesosies pie Helsinku “Jokerit” hokejistiem. Pēc tam svētdien “Dinamo” jau ar “Jokerit” spēlēs savā laukumā, kam sekos gandrīz mēnesi ilgs pārtraukums. Pēc tā rīdzinieki aizvadīs sezonas pēdējās spēles, tiekoties ar Minskas “Dinamo” un savā laukumā vēlreiz uzņems “Jokerit”.

Ģirta Ankipāna un viņa palīgu rīcībā šajā izbraukumā būs šādi hokejisti:

Vārtsargi – Jānis Kalniņš, Mantas Armalis un Antons Naumovs.

Aizsargi – Nerijus Ališausks, Uvis Balinskis, Guntis Galviņš, Aleksandrs Jerofejevs, Georgijs Pujacs, Anssi Salmela, Karls Stollerijs un Kristaps Zīle.

Uzbrucēji – Oskars Batņa, Daniels Bērziņš, Māris Bičevskis, Rihards Bukarts, Lauris Dārziņš, Emīls Ģēģeris, Miks Indrašis, Ņikita Jevpalovs, Edgars Kulda, Roberts Lipsbergs, Brendons Makmilans, Gints Meija, Vitālijs Pavlovs, Frenks Razgals, Miķelis Rēdlihs, Gunārs Skvorcovs.

Savainojumu dēļ mājās paliks aizsargs Krišjānis Rēdlihs un uzbrucējs Koltons Gils. Izbraukumā nedosies arī aizsargs Pauls Svars, kurš palīdzēs HK “Rīga”, bet Georgs Golovkovs turpina spēlēt HK “Liepāja”.