Duets ar Vembanjamu? Pols karjeru varētu turpināt “Spurs” rindās

09/06/2023 22:27
Nokopēts
Kriss Pols

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Fīniksas “Suns” spēlētājs Kriss Pols karjeru varētu turpināt Sanantonio “Spurs” rindās, situācijai pietuvināti avoti pavēstījuši “The Ringer” apskatniekam Kevinam O’Konoram.

Jau vēstīts, ka  “Suns” informēja pieredzējušo saspēles vadītāju Polu, ka šajā starpsezonā tiks meklēts risinājumus saistībā ar viņa līgumu un palikšanu komandā. Ticami ir vairāki scenāriji – Pols varētu tikt atlaists, aizmainīts, tāpat viņš varētu pagarināt līgumu, vai arī pēc atlaišanas noslēgt jaunu līgumu ar vienību.

“Suns” tikās ar basketbolista aģentu, lai skaidrotu visas iespējas, kā arī organizācija vispirms sazinājās ar pašu Polu, lai saprastu viņa tālākos plānus. Bet, kā vēsta O’Konors, tad sadarbības pārtraukšanas gadījumā kā galvenās pretendentes uz veterāna iegušanu tiek minētas abas Losandželosas komandas “Lakers” un “Clippers”, kā arī Sanantonio vienība.

Katra situācija ir ar kaut ko zīmīga – ja Pols pievienotos “Clippers”, tā viņam būtu atgriešanās savā bijušajā klubā. Ja viņš nonāktu pilsētas otrā komandā “Lakers”, viņš varētu apvienot spēkus ar savu draugu Lebronu Džeimsu, bet “Spurs” vienībā viņš varētu spēlēt leģendārā Grega Popoviča vadībā, kā arī Sanantonio šajā vasarā iegūs Francijas supertalantu Viktoru Vembanjamu, kurš gaidāmajā draftā tiks izvēlēts ar pirmo numuru. To arī uzsver O’Konors – “Suns” centrs Deandrē Eitons savā karjerā straujāko progresu piedzīvoja, tieši spēlējot kopā ar Polu, kamēr Vembanjama no pieredzējušā saspēles vadītāja klātbūtnes varētu būt vēl lielāks ieguvējs.

28. jūnijs ir Pola līgumā iestrādās garantētās summas saņemšanas termiņa pēdējā diena. Viņa līgums nākamajai sezonai ir 30,8 miljoni ASV dolāru, bet viņam garantēti ir 15,8 miljoni ASV dolāru. Tas nozīmē, ka Pols varēs saņemt tikai 15,8 miljonus, ja viņš tiks atbrīvots līdz šim termiņam. Pols norādījis, ka vēlas turpināt spēlēt “Suns” kopā ar Devinu Bukeru un Kevinu Durantu. Neskatoties uz to, Pols un viņa pārstāvji vēlas, lai organizācija pēc iespējas ātrāk pieņemtu lēmumu par viņa nākotni.

Aizvadītajā regulārajā sezonā 38 gadus vecais aizsargs nospēlēja 59 spēles, vidēji izceļoties ar 13,9 punktiem, 8,9 rezultatīvām piespēlēm un 4,3 atlēkušajām bumbām. Tikmēr septiņos “play-off” dueļos viņam caurmērā 12,4 punkti, 7,4 rezultatīvas piespēles un piecas bumbas zem groziem.

“Suns” varētu atlaist Polu, bet noslēgt jaunu līgumu

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām