Durants neapmierināts: Dažkārt ienīstu NBA

Kevins Durants, sportazinas.com
Kevins Durants | Foto: Geoff Burke/USA TODAY Sports

Nacionālās basketbola asociācijas () spīdeklis dažkārt ienīst līgu, kurā viņš spēlē.

Jau ziņots, ka Durants šovasar parakstīja četru sezonu maksimālo līgumu ar Latvijas basketbolista Rodiona Kuruca pārstāvēto Bruklinas “Nets” par 164 miljoniem dolāru (ap 145 miljoniem eiro).

“Dažkārt es ienīstu NBA,” intervijā medijam “Wall Street Journal” sacīja Durants. “Dažkārt man nepatīk tas, kas notiek šajā līgā un tas, ka spēlētāji nosaka biznesa plūsmu. Basketbolistu slava un bizness nereti sagroza viņu skatījumu uz pašu spēli. Dažkārt man nepatīk būt iesaistītam klubu pārstāvju politikā. Ienīstu to.”

“Daudz runājam par mentālajām problēmām,” turpināja Durants. “Taču mēs aizskaram šo tēmu tikai tad, kad problēmas ir basketbolistiem. Mums vajadzētu par to runāt arī tad, ka grūtībās nonākuši komandu pārstāvji, žurnālisti un līdzjutēji. Tas liek man domāt par to, cik liela problēma šī patiesībā ir.”

Intervijā Durants arī atklāja, ka nekad nav juties līdz galam pieņemts “Warriors” komandā, bet kopumā intervijā basketbolists nebija visai pozitīvs, praktiski runājot tikai par savām negatīvajām emocijām, kas viņu aizkaitinājušas līgā.

Medija “The Ringer” apskatnieki Kriss Vernons un Kevins O’Konors pēc Duranta komentāriem izteica varbūtību, ka basketbolistam, iespējams, pašam šobrīd ir grūts periods dzīvē, kā dēļ viņam ir radušās mentālas problēmas.

Durants aizvadītajā NBA finālsērijā traumēja Ahilleja cīpslu un viņam, visdrīzāk, tādēļ būs jāizlaiž visa nākamā sezona. Līdz ar to viņš “Nets” rindās varētu atgriezties tikai 2020./21. gada sezonā.

Durants ir desmitkārtējs NBA Zvaigžņu spēles dalībnieks, turklāt divreiz viņš ir nosaukts par Zvaigžņu spēlēs vērtīgāko spēlētāju. Kopumā deviņas reizes viņš iekļauts NBA sezonas simboliskajās izlasēs.

Duranta kontā ir divi NBA čempiona tituli ar “Warriors” komandu, turklāt abas reizes viņš tika atzīts par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju. Viņš ir arī 2014. gada NBA regulārā čempionāta vērtīgākais spēlētājs, bet 2008. gadā Durantu atzina par gada labāko debitantu.

Aizvadītajā regulārajā sezonā Durants 78 spēlēs guva vidēji 26 punktus un sakrāja 6,4 atlēkušās bumbas, kamēr izslēgšanas cīņās viņš mocījās ar traumām un 12 mačos sakrāja vidēji 32,3 punktus, kā arī 4,9 bumbas zem groziem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par