Durants par strīdīgo galotni Minesotā: Tiesnesis bija mača vērtīgākais spēlētājs (VIDEO)

Kevins Durants, sportazinas.com
Kevins Durants pret Karlu-Entoniju Taunsu Foto: NBA.com/Warriors

Jau vēstīts, ka aizvadītajā naktī dramatisku zaudējumu pagarinājumā Nacionālās basketbola asociācijās () mačā Minesotā pret vietējo “Timberwolves” piedzīvoja čempione Goldensteitas “Warriors” – 130:131.

Spēles kulminācija tika sasniegta papildlaika izskaņā, kad  “Warriors” pusotras minūtes laikā pamanījās atspēlēt deviņu punktu deficītu, 0,5 sekundes pirms beigām rezultātu 130:130 ar precīzu tālmetienu panākot Stefenam Karijam. Šķita, ka sekos vēl viens papildlaiks, tomēr diskutablu piezīmi bumbas izspēlē no auta saņēma , kurš tiesnešu vērtējumā piespēles (kas nepārprotami lidoja autā) brīdī pārkāpa noteikumus pret Kārlu-Entoniju Taunsu. Minesotas kluba līderis realizēja vienu no diviem brīvmetieniem, ar ko bija gana uzvaras izcīnīšanai – 131:130.

Jāatzīmē, ka vēl brīdi iepriekš pie rezultāta 127:130 tālmetienu ar pārkāpumu iemeta Durants, taču tiesneši uzskatīja, ka noteikumu pārkāpums bija vēl pirms “Warriors” zvaigzne devās uz metienu, tādējādi viesi potenciālo četru punktu un vadības pārņemšanas vietā palika bešā.

“Vai man šķita, ka piezīme bija vēl pirms metiena? Tikko noskatījos video atkārtojumu. Viņš saņēma bumbu un uzreiz meta – tas ir četru punktu gājiens,” pēc mača epizodi komentēja “Warriors” galvenais treneris . “Nezinu, ko īsti te var piebilst. Tas ir prātam neaptverami. Ja tu saņem bumbu, dodies uz metienu un pret tevi pārkāp noteikumus – jebkurā, es saku jebkurā līgā tas ir grozs + soda metiens. Jebkurā līgā, ne tikai NBA.”

Savukārt par strīdīgo noteikumu pārkāpumu pret Taunsu, kā rezultātā “Timberwolves” izrāva laimīgu uzvaru, Kers savā atbildē bija īss un kodolīgs.

“Tu domā to neprecīzo piespēli, kas bija vairākus metrus par augstu?”

Arī izšķirošo notikumu centrālajai figūrai Durantam bija līdzīgas domas par spēles izskaņu.

“Jūs visi redzējāt to epizodi. Es nevēlos tikt sodīts par saviem izteikumiem un labāk paturēšu savu naudu. Jau saņēmu divas sū** tehniskās piezīmes. Labāk vairs nerunāšu par tiesnešu darbu. Jūs visi tāpat redzējāt to epizodi.”

“Kā sauca tiesnesi? Marats? Viņš bija mača labākais spēlētājs. Viņš zināja, ka pret mani tiks pārkāpti noteikumi, tāpēc viņš nosvilpa tieši pirms es paguvu izpildīt metienu. Šī iemesla dēļ viņš ir viens no visu laiku labākajiem tiesnešiem,” sarkastisks savos izteikumos par vienu no spēles arbitriem Maratu Kogutu bija Durants.

 

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par