Džavadovs: Makgregors uzvarēs Seroni ar nokautu otrajā vai trešajā raundā

Konors Makgregors un Donalds Serone, sportazinas.com
Konors Makgregors un Donalds Serone | Foto: AP Photo/John Locher

Sporta totalizatorsBetsafesazinājās ar MMA cīkstoni Zauru Džavadovu un noskaidroja viņa viedokli par gaidāmo cīņu starp īru Konoru Makgregoru un amerikāni Donaldu “Kovboju” Seroni. 

Jau ziņojām, ka duelis starp Makgregoru un Seroni norisināsies šī gada 19. janvārī ASV pilsētā Lasvegasā aptuveni pulksten 7:00 no rīta pēc Latvijas laika. Nav izslēgta iespēja, ka cīņa varētu sākties arī ātrāk. 

Džavadovs intervijā sacīja: “Visi zina, ka Makgregors ir šovmens, bet viņš patiesībā ir ļoti gudrs cīkstonis. Domāju, ka Makgregoram atgriešanās cīņā ir ļoti labs pretinieks. Pirmkārt, “Kovbojs” ir plaši pazīstams vārds un arī viņš ir šovmens. Otrkārt, Serone nav tik ātrs un nav tik labs cīkstonis guļus stāvoklī. Treškārt, “Kovbojs” nemetās uz priekšu. Manuprāt, tāpēc šis ir labākais variants Makgregoram. Domāju, ka Makgregors uzvarēs ar nokautu otrajā vai trešajā raundā.” 

“Serone ir 10 cm garāks nekā Makgregors, kas nozīmē, ka viņa rokas būs garākas. Ja Serone izvēlēsies pareizo taktiku – daudz sitīs džebus, daudz sitīs pa kājām un tuvcīņās uzbruks ar celi, varam sagaidīt arī pārsteigumu,” Serones trumpjus saskatīja cīkstonis. 

Zaurs izteicās par īru cīkstoņa sportisko formu: “Makgregors ir divas reizes bijis sliktā formā cīņas laikā. Pirmo reizi tas notika pirmajā cīņā pret Neitu Diazu, jo viņš, kad gatavojās cīņai ēda pilnīgi visu, ko gribēja. Tā darīt nedrīkst, ir jāēd speciāls ēdiens. Otrā reize bija pret Habibu Nurmagomedovu. Konors pats teica, ka nedēļu pirms lielās cīņas viņš dzēra alkoholu. Makgregors saprot, ka viņš nevar vairs atļauties vaļību, jo zaudējuma gadījumā viņa karjera būs beigusies. Ja uzvarēs, tad dabūs lielāku naudu un viņš to ļoti apzinās.” 

“Ja man prasītu, kādus koeficientu likt uz šo cīņu, tad es teiktu, ka uz Konora uzvaru būtu 1.50, bet uz “Kovboja” panākumu 2.20,” savas prognozes izteica Džavadovs. 

“Vēl viena lietas, kas nāk par slikti Makgregoram ir tas, ka viņš pēdējo reizi izgāja oktagonā gandrīz pusotru gadu. Tas ir ļoti grūti, jo sākumā viņš būs piesardzīgs, bet domāju, ka cīņas gaitā viņš atvērsies,” turpināja Zaurs. 

Džavadovs pauda savu nostāju par Makgregora turpmākajām cīņām: “Ja Makgregors uzvarēs Seroni, tad viņam būs trešā cīņa pret Diazu. Nedomāju, ka viņš cīnīsies ar Habibu, jo Nurmagomedovam ir neparocīgs stils – viņš visu laiku uzbrūk un iet uz priekšu. Makgregoram tas neder.” 

“Betsafe” bukmeikeri uz cīņu piedāvā īpašo likmi. Proti, koeficientu 5.00, ka Makgregors izcīnīs uzvaru jau pirmajā raundā. Maksimālā likme uz šo piedāvājumu ir pieci eiro. Tāpat bukmeikeri uzskata, ka Makgregoram ir labākas izredzes uzvarēt jebkurā gadījumā. Koeficients uz viņa uzvaru ir 1.31, kamēr uz Serones panākumu – 3.45.

“Betsafe” uz šo cīņu piedāvā arī jauno klientu bez riska likmi. Tas ir īpašs piedāvājums tikai uz šo cīņu, kura ietvaros. Neatkarīgi no iznākuma ir iespējams saņemt 25 eiro likmi bez zaudējuma riska par pareizu atbildi, taču kļūdas gadījumā iespējams iegūt piecu eiro likmi bez zaudējuma riska.

MMA karjeras laikā “Kovbojs” izcīnījis 36 uzvaras un cietis 13 neveiksmes. Tikmēr Konors savā MMA karjerā cietis vien četrus zaudējumus 25 cīņās, tajā skaitā sāpīgu neveiksmi pēdējā mačā pret Krievijas slavenāko cīkstoni Nurmagomedovu.

Ilgi gaidītajā duelī ceturtajā raundā Habibs pārspēja Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”), tādējādi nosargājot savu čempiontitulu vieglajā svarā. Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību. Abiem tika piešķirti naudas sodi un diskvalifikācijas.

Makgregors vairākkārt izteicies par vēlmi aizvadīt revanša cīņu pret Habibu, taču pagaidām šāds piedāvājums netiek nopietni izskatīts Nurmagomedova nometnē. Kā atklāja pats Habibs, sākumā Konoram būtu jāizcīna desmit uzvaras pēc kārtas, tikai tad viņi varētu runāt par revanšu. Zīmīgi, ka Habibs savā karjerā līdz šim vēl nav izjutis zaudējumu rūgtumu.

Makgregors pret “Kovboju” – milzu honorāri un goda aizstāvēšana

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par