Džeimss sarūgtināts, Deiviss sašutumā, Šrēders tiesnešiem par kļūdām vēlētos piešķirt naudas sodus

29/01/2023 10:57
Nokopēts
Lebrons Džeimss

Pēc aizvadītās nakts Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēles starp Losandželosas “Lakers” un Bostonas “Celtics” vairāki “Lakers” spēlētāji, tostarp līderi Lebrons Džeimss un Entonijs Deiviss, kā arī Deniss Šrēders pauduši sašutumu par tiesnešu kļūdām.

Jau vēstīts, ka “Celtics” papildlaikā ar 125:121 pieveica Losandželosas “Lakers”. Losandželosas vienībai gan pamatlaikā beigās bija lieliska iespēja izraut uzvaru, taču Lebrona caurgājienā tiesneši visai acīmredzamā situācijā nekonstatēja noteikumu pārkāpumu. Pats “cietušais” Džeimss pēc mača vietnē “Twitter” pauda sarūgtinājumu par spēles iznākumu un incidentu, norādot, ka tas bija sāpīgs moments.

Cits viņa zvaigžņotais komandas biedrs Deiviss sarunā ar žurnālistiem atzina, ka viņa komanda tika apkrāpta. “Tas ir sviests. Tas ir nepieņemami. Es jums garantēju, ka ar tiesnesi nekas nenotiks. Šovakar mūs apkrāpa. Tas ir acīmredzams pārkāpums… Tiesneši bija slikti,” teica Deiviss.

Tikmēr “Lakers” saspēles vadītājs Deniss Šrēders savā “Instagram” kontā publicēja ierakstu, kurā viņš ierosināja, ka NBA tiesnešiem par viņu kļūdām būtu jāsaņem naudas sodi. “Tiesnešiem par kļūdām jāsāk saņemt naudas sodi! Viņi arī piešķir tehniskās piezīmes spēlētājiem, kuri reaģē uz viņu kļūdām. Atkārtojuma centram arī jāsāk izmantot atkārtojumi, lai pareizi konstatētu pārkāpumus, it īpaši tādā svarīgā mirklī kā šoreiz, kad pret Lebronu bija acīmredzama piezīme,” rakstīja vācu spēlētājs. “Tas ir jāpārtrauc. Lai sasniegtu savus mērķus, svarīga ir katra uzvara, taču zaudēt trīs līdz piecas spēles sezonā tiesnešu kļūdu ir patiešām smagi.”

Denisa Šrēdera ieraksts vietnē “Instagram” | Foto: instagram.com/ds17_fg

“Lakers” pēc piedzīvotā zaudējuma ar bilanci 23-27 atrodas 13. vietā Rietumu konferencē. Līdz “play-in” zonai Losandželosas klubs ir trīs uzvaru attālumā.

Superzvaigžņu duelī Embīds dominē pret Jokiču, “Celtics” strīdīgā veidā pieveic “Lakers” (VIDEO)

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām