Džeimss super-rezultatīvs, “Thunder” zaudē “Celtics” (VIDEO)

04/11/2017 09:35

Šonakt Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) tika aizvadītas 13 spēles. Par latviešu basketbolistu klubu sekmēm jau ziņojām, taču ne mazāk aizraujoši notikumi bija vērojami arī citās spēlēs.

Kā piemēram, šonakt tikās divas Austrumu konferences vienas no vadošajām komandām, kur Vašingtonas “Wizards” uzņēma Klīvlendas “Cavaliers”, kas bija zaudējusi četras spēles pēc kārtas.

Uzvaru mačā ar 130:122 svinēja “Cavs”, bet lielisks bija Lebrons Džeimss, kurš atzīmējās ar 57 punktiem, 11 atlēkošajām bumbām un septiņām rezultatīvām piespēlēm, kamēr mājinieku rindās 36 punktus guva Bredlijs Bīls, bet Džonam Volam 13 punkti un 15 rezultatīvas piespēles.

Līdz ar to, Džeimss kļuvis par septīto spēlētāju līgas vēsturē, kurš sasniedzis 29 tūkstošu gūto punktu robežu. Viņš ir jaunākais, kam tas ir padevies, izdarot to 32 gadu vecumā.

Tikmēr vēl viens aizraujošs duelis bija sagaidāms Oklahomsitijā, kur “Thunder” uzņēma Bostonas “Celtics”. Lai arī “Thunder” spēli iesāka pārliecinošāk, pirmo ceturtdaļu uzvarot ar 13 punktu pārsvaru, bet pārtraukumā dodoties jau ar 18 punktu handikapu, “Celtics” spēles otrajā daļā spēja lauzt mača gaitu, rezultātā atspēlējot mīnusus un svinot uzvaru arī visā spēlē ar 101:93.

Rezultatīvākais “Thunder” rindās bija Pols Džordžs, kura kontā 25 punkti un 10 atlēkošās bumbas, kamēr Rasels Vestbruks atzīmējās ar 19 punktiem, 11 rezultatīvajām piespēlēm un sešām bumbām zem groziem. Metienos no spēles neveicās Karmelo Entonijam, kuram 17% precizitāte, ko viņš gan kompensēja ar 14 izcīnītām atlēkošajām bumbām. Tāpat uzbrucēja kontā 10 gūti punkti.

Savukārt “Celtics” rindās ar 25 gūtiem punktiem izcēlās Kairijs Īrvings.