Dzierkalam vārti un piespēle uzvarā, Bindulim pirmais punkts AHL

01/04/2018 09:32

Ziemeļamerikas hokeja līgās šonakt spēles aizvadīja pieci latviešu spēlētāji. Ar rezultatīvāko sniegumu izcēlās ar Mārtiņš Dzierkals, kurš ECHL mačā guva vārtus un rezultatīvi piespēlēja Orlando “Solar Bears” 5:0 uzvarā savā laukumā pār Grīnvilas “Swamp Rabbits”.

Latviešu uzbrucējs savus punktus nopelnīja trešajā periodā – astotajā minūtē asistējot trešo vārtu guvumā, bet 16.minūtē arī pašam esot precīzam. Dzierkalam arī četri metieni pa vārtiem, pozitīvs lietderības koeficients +2 un spēles trešās zvaigznes gods. Sezonā kopumā Mārtiņam 50 cīņās 15 vārti un 21 rezultatīva piespēle.

Ontario Hokeja līgā (OHL) sezona noslēgusies Renāra Krastenberga Ošavas “Generals”, kas “play-off” astotdaļfināla piektajā spēlē ar 2:5 atzina Niagāras “Ice Dogs” pārākumu, visā sērijā piekāpjoties ar 1-4. Krastenberga otro maču pēc kārtas nebija atrodams Ošavas kluba pieteikumā.

Iepriekšējos trijos izslēgšanas turnīra mačos Renārs guva vienus vārtus un izpelnījās četras soda minūtēs. Regulārajā sezonā Krastenbergs piedalījās 61 cīņā, atzīmējoties ar 21 precīzu raidījumu un 17 rezultatīvām piespēlēm.

Amerikas Hokeja līgā (AHL) mūsu vārtsargs Matīss Kivlenieks neglāba Klīvlendas “Monsters” no zaudējuma viesos pret Ontario “Reign” – 3:5. Kivlenieks savā 39 mačā šosezon tika galā ar 28 (no 32) sāncenšu metieniem. Cita mūsu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Bridžportas “Sound Tigers” viesos ar 5:1 neatstāja cerības Hārtfordas “Wolf Pack”.

Gudļevskis šoreiz palika rezervē, bet sezonā kopumā 25 gadus vecajam latvietim 35 spēles, 2,88 ielaistas ripas un 89,6% atvairītu metienu.

Savu 41 punkta (18+23) krājumu šonakt neizdevās papildināt Rūdolfam Balceram, savukārt viņa San Hosē “Barracuda” izbraukumā ar rezultātu 3:5 piekāpās Rokfordas “Ice Hogs”. Tāpat bez punktiem palika arī Teodors Bļugers (šosezon 18+22), Vilks-Baras/Skrentonas “Penguins” sastāvā piedzīvojot zaudējumu savā laukumā pret Providensas “Bruins”. Bļugers izpildīja divus metienus un nopelnīja divu minūšu noraidījumu.

Ar rezultatīvu piespēli Hēršijas “Bears” uzvaru ar 6:3 mājās pār Lavalas “Rocket” kaldināja Kristofers Bindulis. Latviešu aizsargs rezultatīvi asistēja lāču sestajā vārtu guvumā, un tas bija Binduļa pirmais punkts aizvadītajās 11 AHL spēlēs.