Džonsonam 31 punkts “Liepājas” zaudējumā; LBL fināla atkārtojumā VEF tiksies ar “Ventspili”

08/09/2018 21:32

Otro zaudējumu pārbaudes turnīrā “Wind Basket” šovakar piedzīvoja turnīra saimniece “Liepāja”, kas ar rezultātu 68:89 piekāpās Krievijas Superlīgas jeb pēc spēka otrās līgas klubam “Samara”.

Artūra Štālberga vadītā komanda savā apakšgrupā palika trešajā pozīcijā un rītdien cīņā par piekto vietu spēkosies cita latviešu speciālista Nikolaja Mazura trenēto Permas “Parma”. Tikmēr “Samara” uzvara nozīmē, ka krievu klubu sagaida duelis ar Klaipēdas “Neptunas” par uzvaru turnīrā, savukārt goda pjedestāla zemāko pakāpienu savā starpā sadalīs Latvijas Basketbola līgas (LBL) flagmaņi “Ventspils” un “VEF Rīga”.

Šodienas mačā “Liepāja”, pateicoties amerikāņu leģionāra Džastina Džonsona rezultatīvajam sniegumam, cīņā pret “Samara” pirms pēdējām desmit minūtēm vēl saglabājas labas izredzes uz uzvaru (63:69). Tomēr izšķirošajā spēles nogrieznī krietni pārāki bija ciemiņi, uzvarot ar 20:5, galu galā svinot ļoti komfortablu panākumu ar 89:68.

Džonsons izcēlās ar 31 punktu, taču ceturtajā ceturtdaļā savu punktu kontu nepapildināja. 11 punktus liepājnieku labā guva Arnis Ate un Rihards Bērziņš. Atgādinām, ka turnīra pirmajā mačā “Liepāja” pārliecinoši ar rezultātu 78:97 piekāpās VEF.

Savukārt dienas pirmajā spēlē LBL čempione “Ventspils” ar rezultātu 76:68 (25:19, 17:22, 11:12, 15:23) pārspēja Mazura vadīto Permas “Parma”.