Džošua: Millers tiks sodīts, “izārdīšu” viņa seju

Entonijs Džošua un Džarels Millers, sportazinas.com
Entonijs Džošua un Džarels Millers. Foto: Ed Mulholland/Matchroom Boxing USA

Pasaules čempions boksā smagajā svarā Pasaules Boksa organizācijas (WBO), Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un organizācijas (IBO), kā arī Pasaules Boksa asociācijas (WBA) versijās brits Entonijs Džošua (22-0, 21 KOs) 1. jūnijā aizvadīs savu pirmo profesionālo cīņu ārpus dzimtenes robežām, slavenajā “Madison Square Garden” arēnā Ņujorkā tiekoties ar Džarelu “Lielo mazuli” Milleru.

Džošua par savu nākamo pretinieku izteicās: “Millers ir liels un spēcīgs, kā arī var izpildīt labus āķus, ringā smagi strādā. Domāju, ka būs interesanti, jo būšu pirmais, kas viņu pārbaudīs ringā. Redzēsim, cik labs viņš patiesībā ir. Viņam tā būs lielā iespēja sevi pierādīt.”

“Šis duelis ar Džerelu ļauj papalašināt manu spēju robežas. Man ir iespēja strādāt pie savu roku darbībām un kustības ringā. Varu teikt, ka beigās Millers tiks sodīts. Teicu, ka “izārdīšu” viņa seju. Gribu redzēt, kā tā izskatīsies pēc cīņas,” piebilda titulētais britu bokseris.

Džošua atklāja, ko vēlētos darīt nākotnē: “Būtu forši, ja varētu cīnīties pret Deonteju Vailderu par absolūtā čempiona statusu. Savukārt pēc tam cīnīties ar Usiku. Cīņa ar Usiku būtu smagsvaru un pirmā smagā svara absolūto čempionu cīņa. Tas būtu lieliski.”

Džošua nākamais pretinieks amerikānis Millers (23-0-1, 20 KOs) ir Ziemeļamerikas Boksa asociācijas un Ziemeļamerikas Boksa organizācijas čempions smagajā svarā un šobrīd “boxrec.com” veidotajā pasaules reitingā ieņem sesto vietu starp smagsvariem.

Džošua savu pēdējo cīņu līdz šim aizvadījis 2018. gada 22. septembrī, kad septītajā raundā nokautēja krievu bokseri Aleksandru Povetkinu (34-2, 24 KOs) un saglabāja sev piederošās pasaules čempiona jostas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par